EP ARKADIUSZA „RetroSpekcja”- cofnij się w czasie do relacji w realu!

„RetroSpekcja” to debiutancki minialbum ARKADIUSZA stworzony we współpracy z Mateuszem Krautwurstem i SWIERNALISEM. Nowoczesne brzmienia, niebanalne teksty i sam image Artysty prowadzą do swoistego zderzenia dwóch światów – współczesnego i retro.

Podczas gdy zatapiamy się coraz bardziej w świecie smartfonów i mnożących się jak grzyby po deszczu aplikacjach, u progu nowej wirtualnej rzeczywistości metaverse, poziom ludzkiej samotności osiąga swoje apogeum. Jak z tego wybrnąć? Jak stać się off-line? Między innymi na te pytania stara się odpowiedzieć ARKADIUSZ swoim debiutanckim materiałem.

SŁUCHAJ EP W STREAMIE

Bacznie obserwując otaczającą nas codzienność, postanowiłem ubrać się w kostium z lat 20-stych, zebrać muzyków, tancerzy i stworzyć płytę na miarę współczesnego … pop-u! Album nasycony nowoczesnymi brzmieniami, teledyski nawiązujące do stylu retro oraz teksty z przesłaniem: wróćmy do relacji w realu, dbajmy o nie i nie dajmy się całkiem zdigitalizować. Zapraszam do wspólnej RetroSpekcji – mówi o swoim krążku ARKADIUSZ.

KUP ALBUM

TELEDYSKI PROMUJĄCE WYDAWNICTWO:

Klepsydra

Uśpieni
[Z gościnnym udziałem Mirosława Zbrojewicza]

Żyjemy w świecie przesytu technologii, borykamy się z samotnością, trudno jest nam wyjść z domów, oderwać się od smartfonów, a już na pewno otworzyć się przed drugim człowiekiem. Ludzie w obecnych czasach błądzą jak we mgle… jakby byli… UŚPIENI – ARKADIUSZ

Na Marginesie

Nigdy nie zbudujemy prawdziwej relacji, opartej na szczerej miłości – jeśli nie zaakceptujemy wolności drugiego człowieka… – ARKADIUSZ

RetroSpekcja

Jedynie sklepienie niebieskie łączy to co było i to co jest teraz… – ARKADIUSZ

RandeW:

Nasze RandeW … tylko we wspomnieniach … – ARKADIUSZ


ARKADIUSZ (Arkadiusz Borzdyński) – 29-letni wokalista z Warszawy, finalista programu „Szansa Na Sukces”, aktor, choreograf, tancerz i wirtuoz pianina.
Występował w takich musicalach jak „Gorączka Sobotniej Nocy” w Teatrze Muzycznym w Gdyni, „Jesus Christ Superstar” w Teatrze Rampa w Warszawie, „Pretty Woman” w Teatrze Muzycznym w Łodzi czy „West Side Story” w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

ARKADIUSZ / social media:

Facebook: https://www.facebook.com/borzdynski/
Instagram: https://www.instagram.com/arkadiusz.official/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC8DC06whTdyMRfmZ6-zDH8w
TikTok: https://www.tiktok.com/@arkadiusz.official?_t=8W40ybqFUE2&_r=1

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s