„bo gdy staniemy razem, to nic nie ruszy nas” – o sile w jedności w najnowszym utworze T.Ok.Iego

„Dym” jest drugim singlem promującym płytę niezależnego muzyka, która ukaże się w 2023 roku.

Utwór, który stopniowo buduje napięcie – zaczynając od lekkiego pianina z wokalem, aż do pełnej, orkiestrowej kulminacji, która oddaje charakter walki o nasze wspólne dobro i pokój.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Utwór nie bez powodu ukazał się 24.02.2023r. Jest to bowiem data pierwszej rocznicy wybuchu konfliktu za naszą wschodnią granicą, który dotknął nas wszystkich. W wersji z klipem, właściwą część video kończy krótszy utwór, o znacznie bardziej ubogim instrumentarium (zbliżony wręcz do utworu a capella) „Smutne listy”. Utwór ten z kolei zwraca uwagę na drugą perspektywę – osób, które oczekują na powrót swoich bliskich walczących na froncie.

Płyta w 2023 roku

„Na pewno płyta będzie zróżnicowana, bo tak też wygląda na co dzień moje życie. To od zawsze był miks emocji i różnych stylów. I już z tym nie walczę… chcę żeby było prawdziwie, nawet jeśli będzie przez to niespójnie.” – mówi Łukasz, twórca projektu

T.Ok.I

Łukasz, 26 letni, niezależny tekściarz, producent i wokalista. Człowiek typu „one man band”, który sam tworzy wszystkie swoje treści, od muzyki, poprzez klipy video i okładki, aż po promocję. Początek przygody z muzyką sięga dziecięcych lat, kiedy jako 12 latek poszedł do szkoły muzycznej. Następnie w wieku 14 lat pojawiły się pierwsze próby pisania i nagrywania własnej muzyki, po to by w wieku 18 lat zacząć intensywnie zgłębiać tematy produkcji muzyki oraz poszerzać swoją ogólną wiedzę o dźwięku. Do dziś wydał 11 singli pod tym pseudonimem zdobywając do tej pory grono słuchaczy, w szczególności zlokalizowanych na platformie Spotify.

Linki SM:

ig: https://www.instagram.com/t.ok.i

fb: https://www.facebook.com/tokarskimusic

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s