“Dopadł nas kryzys, więc napisaliśmy o tym piosenkę” – duet Północ z nowym, motywującym utworem

Połączenie popu i rocka jest mieszanką, która doskonale oddaje tytułowy “Kryzys”. Najnowszy singiel duetu PÓŁNOC to mocna dawka rozrywki, energii i temperamentu. Temperament utworu w połączeniu z tekstem tworzy potencjał na pełne zrozumienie między twórcami, a słuchaczami.

SŁUCHAJ W STREAMIE

“Kryzys” to nic innego jak poruszenie tematu kryzysu twórczego, który od czasu do czasu zapewne pojawia się w życiu każdego artysty. Najnowszy utwór zespołu opisuje emocje, które towarzyszą twórcy właśnie w takich życiowych chwilach. Chociaż tekst skupia się na przemyśleniach i działaniach artysty podczas wspomnianego kryzysu, poruszając dosyć trudny temat, cały utwór napawa optymizmem, dodając jednocześnie siły i chęci do tego, by z nim walczyć. Teledysk do singla skłania natomiast do spojrzenia na tytuł z perspektywy nie tylko artysty, ale człowieka – pokazując, że życiowe kryzysy dotykają ludzi z kompletnie różnych środowisk. Muzycznie utwór został stworzony w klimatach pop-rock, a jego żywiołowość wynika z połączenia żywych instrumentów i syntezatorów.

Dopadł nas kryzys, więc napisaliśmy o tym piosenkę. Niech utwór będzie dla nas motywacją i przykładem na to, że nawet w trudnych momentach musimy robić swoje i starać się sięgać coraz wyżej – dodają Artyści.

Zespół działa od kwietnia 2022 roku, a w jego skład wchodzą Jan Drabek i Szymon Smoter. Muzyka towarzyszy im od najmłodszych lat. Oboje przez lata nabywali umiejętności z zakresu songwritingu, kompozycji i aranżacji. Rozwijali się również instrumentalnie. Są zarówno producentami, jak i autorami swoich piosenek. Ponadto sami piszą scenariusze i tworzą swoje klipy od początku do końca. Generują głównie muzykę rozrywkową, skupiającą się wokół gatunku pop, w której można dosłyszeć także elementy rocka czy rapu. Stawiają na uniwersalną twórczość, odpowiednią dla słuchaczy w każdym wieku.

Zespół ma na swoim koncie kilka wydanych singli: “Niewidzialna Postać”, “Mam dość”, “Ja i Ty”, “Dziwny stan” oraz “Warstwy”. Można je usłyszeć na listach przebojów takich stacji radiowych jak Radio Bielsko, Radio Opole, Radio Wnet, NOTE Radio, Radio Białystok, Radio5, Radio Victoria, Muzyczne Radio, Inne Radio czy Radio TOP. Utwory trafiły także na playlisty Spotify, Tidal i Digster Polska – „New Music Friday”, „Fresh Finds Polska” , „Piątkowe Premiery”, „Po prostu, po polsku”. Teledyski do klipów pojawiły się na antenie Eska TV oraz Polsat Music HD. Duet miał przyjemność współpracować również z Marcinem Szwajcerem.

Na co dzień Jan jest kwalifikowanym fotografem, a Szymon naucza młodzież realizacji dźwięku i produkcji muzyki oraz świadczy usługi realizacji nagrań w studio.

Charakteryzuje ich otwartość oraz masa pozytywnej energii, którą uwielbiają dzielić się z publiką i swoimi fanami.

Social media zespołu:

Instagram: instagram.com/polnoc_music/ Facebook: facebook.com/polnocmusic/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s