BOVSKA ogłasza z DZIKĄ przyjemnością, że… „Ziemia jej się pali”

Bovska nie zwalnia tempa i serwuje nam kolejny singiel, tuż przed premierą swojego najnowszego albumu “DZIKA”! Przebojowy utwór “Ziemia mi się pali” to opowieść o silnej i niezależnej kobiecie, która walczy o swoje miejsce w świecie. To piosenka o wolności, o poczuciu pewności siebie.

W teledysku w reżyserii Marty Mach, Bovska to bohaterka, która jest w dzikim szale, a sam klip traktuje o drodze jako procesie, bez potrzeby dotarcia do celu.

“Utwór “Ziemia mi się pali” to przystawka przed głównym daniem w postaci albumu Dzika, którego premiera już03.03.2023. Z miłości do cyfry 3. Przedstawiam Wam ten singiel z Dziką przyjemnością” – zapowiada Bovska.

Album Dzika, zawierający 12 utworów to płyta o kobiecie i wokół kobiety. Ukazuje świat z bardzo kobiecej perspektywy. Jest o jej energii, sile, ciągłej cyklicznej przemianie, cierpieniu, spojrzeniu na świat, na miłość, na emocje. Skupiona, jak zawsze u Bovskiej, wokół delikatnej tkanki tego, co trudno opisać słowami, a co świetnie potrafi zmieścić się w piosence. Bovska przeszła przemianę od ostatniego albumu Sorrento. Słuchać to w tekstach, których jest autorską i muzyce, którą współtworzyła wraz z producentem albumu Archie Shevsky’m.

Tracklista:

  1. Bałtyk
  2. Dzika
  3. Nad Warszawą szaro
  4. Wielka cisza
  5. Iskry
  6. Rzeka
  7. Ziemia mi się pali
  8. Nie ma nic
  9. Kosmyk
  10. Rakiety

Bonustrack:

Baromertr

System Error

Artystka zdążyła już przyzwyczaić fanów do dbałości o każdy detal wypuszczanych przez nią wydawnictw. Jako autorka poligrafii dokłada wszelkich starań, aby jej albumu były spójne muzycznie i wizualnie. Tym razem wielbiciele artystki mogą kupić nie tylko płytę z autografem i dedykacją, ale także mają szansę zdobyć rekwizyt z planu najnowszego teledysku – długie zapałki w pudełku zaprojektowanym osobiście przez BOVSKĄ! A wtedy już na pewno… Ziemia się zapali! 🙂

Koncert promujący album „Dzika” odbędzie się już 7 marca w warszawskim klubie SPATIF.

O reszcie zaplanowanych koncertów wokalistka poinformuje już niedługo, jak sama mówi „z DZIKĄ przyjemnością”!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s