How We Met śle słuchaczom muzyczne „Buzi”

„Buzi” to pierwszy singiel promujący album olsztyńskiego zespołu How We Met w składzie: Oscar Jensen, Hubert „Hubi” Kobus, Mikołaj „Miki” Malicki.

Zespół How We Met to szybko rozwijająca się i pełna entuzjazmu grupa, która przyciąga uwagę swoimi tekstami skierowanymi do młodych ludzi i rockowym brzmieniem. Podczas gdy „Buzi” śmiga już w przestrzeni streamingowej, zespół pracuje nad kolejnymi utworami, aby jak najszybciej móc przedstawić fanom swoją pierwszą płytę – pod tym samym tytułem.

Zespół How We Met to grupa muzyczna pochodząca z Olsztyna, która rozpoczęła swoją działalność w 2021 roku. Składa się z trójki przyjaciół, których połączyła wspólna pasja do muzyki i występowania na scenie. Liderem zespołu jest Oscar Jensen – rockowy wokalista, autor tekstów i gitarzysta, który jest finalistą programu muzycznego Śpiewajmy Razem. All Together Now w Polsacie oraz uczestnikiem Szansy na Sukces. Inspirując się muzyką rockową lat 90-tych, How We Met tworzy swoje utwory z wykorzystaniem charakterystycznych dla tego gatunku dźwięków i emocji. W 2021 roku zespół zakończył nagrania swojej pierwszej płyty.

Facebook: Facebook How We Met 

Instagram: Instagram How We Met 

TikTok: Tik Tok How We Met 

YouTube: HOW WE MET – YouTube

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s