„Judo i boks” – miłosne przepychanki od Holly Blue

Holly Blue przedstawia singiel „Judo i boks” – ostatnią część miłosnej trylogii zamykającą płytę „Guantanamo”.

Judo i boks” to kolejna po „Wampirach” i „Najgorszym” historia o toksycznej relacji, w której miłość i pożądanie przeplatają się z agresją. Ten filmowy teledysk stanowi również sentymentalną muzyczno-wizualną podróż w lata 80-te.

Zobacz resztę miłosnej trylogii:

Holly Blue to zespół założony przez wokalistkę Sonię Kopeć, jej brata – basistę Krystiana oraz producenta i muzyka Emila Blanta. Ich muzyka charakteryzuje się subtelnym głosem Soni oraz oryginalnym brzmieniem i aranżacjami z pogranicza muzyki pop oraz elektroniki.

Debiutancka płyta zespołu pt. First Flight ukazała się jesienią 2012 r. i spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem krytyków muzycznych. Po wydaniu krążka grupa zagrała wspólne koncerty m.in z Selah Sue (Holly Blue było oficjalnym supportem na polskiej trasie belgijskiej gwiazdy pop) oraz polskimi artystami – Myslovitz, Anią Dąbrowską, Fisz/Emade, Natalią Przybysz, Julią Marcell, Natalią Nykiel. Zespół wystąpił również na festiwalu SOPOT TOPtrendy i zagrał dużą trasę po Polsce oraz Wyspach Brytyjskich.

W 2016 r. Holly Blue wydało drugi album pt. UpBeat, którego jednym z producentów był Eddie Stevens znany ze współpracy z Moloko, Roisin Murphy czy Zero 7, oraz zagrało ogólnopolską trasę koncertową promującą materiał.

Na przełomie 2020 i 2021 r. do składu dołączył gitarzysta Artur Szmer oraz wziął udział w nagraniach i promocji koncertowej trzeciego albumu Holly Blue pt. Guantanamo promowanego przez single Wygnani z miasta, Telepop czy Sprężyna. W 2022 do grupy dołączył gościnnie basista Mariusz Jasiński.

Piosenki Holly Blue grane są regularnie w ogólnopolskich stacjach radiowych oraz znalazły się na składankach Sealesia 1 i Sealesia 2, Mysłowice Dobrze Brzmiące oraz Cafe Night & Day: Chillout & Alternative Edition.

Obecnie Holly Blue pracuje nad czwartym krążkiem, którego premiera zaplanowana jest na marzec 2023r.

Strona internetowa: http://hollybluemusic.com/   

Facebook:  https://www.facebook.com/hollybluemusic/

Instagram: http://www.instagram.com/holly_blue_band/   

Tik-Tok: https://vm.tiktok.com/ZMLc9TkUh/

SoundCloud: https://soundcloud.com/holly-blue

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s