STOLICA z premierowym utworem „TRACH! TRACH!”

Dwa lata po świetnie przyjętym albumie punkowej STOLICY pt. „Za rogiem”, zespół wydaje całkiem nowy utwór. TRACH! TRACH! z jednej strony nawiązuje do ich klasycznego stylu, z drugiej jednak ukazuje, że STOLICA nie boi się eksperymentować. Dopełnieniem całości jest autorskie video.

STOLICA, czyli Anna „Igła” Jagłowska i Darek „Struna” Żak”, to charyzmatyczny duet, który słynie z nieszablonowego podejścia do tworzenia utworów oraz do szału (pod każdym względem) na scenie. Ich ostatnia płyta „Za rogiem” spotkała się z przychylnością fanów i wielu mediów muzycznych.

W końcu pora na nowe – zapowiedzią świeżego materiału jest singiel TRACH! TRACH! Data premiery, czyli 14 lutego jest oczywiście nieprzypadkowa. To song o miłości, ale tej trudnej.

Jak mówią: Chodzi o relacje międzyludzkie. Ich problemy z płciowością, kim są, jak są odbierani. Czy miłość jest tym właśnie uczuciem, które w nich kiełkuje. Czy to pociąg do drugiej osoby a może niezrozumienie swoich emocji…

Z pewnością teledysk, stworzony przez Strunę, dopełnia tego obrazu. Możecie go oglądać (i słuchać) do woli na kanale YT Stolicy. Utwór niebawem trafi też na wszystkie platformy streamingowe.

Facebook https://www.facebook.com/stolica.band

Instagram https://www.instagram.com/stolica_official/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s