Kalifornijskiej przygody ciąg dalszy – posłuchajcie „zacznę od jutra” od anto9 & barvinskiego

Najpierw anto9 dograła się do filmiku na TikToku, a kilka dni później barvinsky siedział w samolocie z Warszawy do Los Angeles. Na miejscu stworzyli nie jedną, a dwie piosenki.

Wspólna przygoda anto9 i barvinskiego rozpoczęła się w październiku zeszłego roku, a w listopadzie ukazała się piosenka którą artyści zaczęli pisać na TikToku pt. „tyle razy już dostał*m w ryj”. Okazuje się, że podczas wizyty w Los Angeles powstał jeszcze jeden wspólny utwór.

Jestem fanką duetu elektronicznego The Blaze i zainspirowało mnie gdy usłyszałam, że często najpierw kręcą swoje klipy, a dopiero później tworzą pod nie muzykę. Namiastki tego miałam okazję doznać przy kalifornijskiej współpracy z barvinskym. Wiedziałam, że chcę nagrać teledysk na pustyni i pisząc utwór zawarłam w tekście nawiązania do tego, co będzie się działo w teledysku – mówi anto9.

To bardzo ciekawe, że byliśmy w tak pięknym miejscu, nagraliśmy tam teledysk i drugi numer. Nawet nie przeszkadza mi, że w teledysku mam na rękach podarte rajtuzy mojej ciotki. Było super i mam nadzieję, że podoba się wam nasza piosenka i luźny klip – opowiada barvinsky. 

anto9 jest jedyną pop-punkową artystką w Polsce. Jako jedna z pierwszych wskakuje na falę powracających wyraźniejszych gitarowych brzmień,  rebelianckich tekstów i ostrzejszego wizerunku, co możemy zaobserwować zagranicą u Paramore, WILLOW, Yungblud czy obecnie Demi Lovato i Miley Cyrus. Największą popularność przyniósł jej singiel „na haju w maj” stworzony wspólnie z Zagi, a jej piosenka „fantasy” rozniosła się viralem po TikToku. 

barvinsky to utalentowany producent muzyczny, odpowiedzialny m.in. za ostatni hit 2115 „DRESSCODE”, nad swoimi produkcjami pracuje w kolektywie double three, założonym pod skrzydłami Hotelu Torino. Z Adim Nowakiem stworzył płyty „Ćvir” oraz „Kosh”. W wolnych chwilach barvinsky robi teledyski, okładki oraz realizuje wokale. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s