DaNN i Brave prezentują swój pierwszy wspólny singiel „Wake Up”

Utwór jest zgłoszony do krajowych preselekcji Konkursu Eurowizji.

Brave, czyli Wojciech Gryglewicz, to polski producent muzyczny, specjalizujący się w muzyce klubowej i tanecznej. Popularność zyskał energetycznymi przeróbkami hitów sprzed lat, takich jak „I Just Called To Say I Love You” Steviego Wondera i „Flames Of Love” Fancy. Ma też w dorobku autorskie przeboje, m. in. „Kolejne Lato”, nagrany razem z DJ Slavic i Kubańczykiem, który osiągnął kilka milionów odtworzeń w serwisie YouTube.

„Wake Up” to pierwsza wspólny utwór stworzony przez Brave z Danielem „DaNN” Borzewskim.

Singiel „Wake Up” to coś całkowicie nowego dla mnie, zupełnie inny styl muzyczny, a przy okazji początek nowej współpracy. Jak się okazało podczas pracy nad utworem, z Danielem spotykaliśmy się na scenach koncertowych od dobrych kilku lat – wspomina Brave.

Singiel „Wake Up”, jak sam tytuł zapowiada, mówi o przebudzeniu, ocknięciu się w celu odzyskania świadomości codziennego życia. Świat jest zdecydowanie coraz szybszy, ulegamy temu i żyjemy w coraz większym pędzie. Życie przemija w okamgnieniu, a my powinniśmy wyciągnąć z niego 200%, będąc wdzięcznymi i czerpać szczęście z każdego codziennego kroku, każdej chwili i zdarzenia. Tekst jest mojego autorstwa, więc przekazuje w nim wszystko, co czuję – opierając się na swoich doświadczeniach, ponieważ sam uległem tej pogoni, wiecznie będąc w trakcie jakiś gonitw, nie czerpiąc z życia dostatecznej przyjemności. Ale ocknąłem się, obudziłem z tego letargu i powiedziałem sobie: „Nie tędy droga! Zacznij spełniać siebie i swoje marzenia! Idź drogą, którą naprawdę chcesz iść!”. Dlatego tekst tego utworu jest dla mnie bardzo ważny, jest to apel do wszystkich ludzi, którzy są pogubieni i napotykają przeszkody w byciu szczęśliwymi – wyznaje DaNN.Nie mogę się doczekać premiery i liczę, że najlepsze dopiero przed nami. Jestem przekonany, że to nie ostatni wspólny utwór, jaki stworzyliśmy z DaNNem – zapowiada Brave.

Dlaczego singiel „Wake Up” zdecydowaliśmy się zgłosić do krajowych preselekcji Konkursu Eurowizji? Ponieważ utwór ten jest apelem do całego świata, do wszystkich ludzi, by otworzyli oczy, byli wdzięczni za każdą chwilę życia i dążyli do swojego szczęścia. Ponadto przygotowaliśmy show, w którym DaNN łączy swoje umiejętności wokalne z tanecznymi – opowiadają DaNN i Brave.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Premierze utworu „Wake Up” towarzyszy teledysk, będący efektem sporego nakładu pracy choreograficznej i tanecznej. Każdy krok jest w pełni przemyślany i dopasowany do słów utworu, wizualizując je. DaNN i towarzyszące mu tancerki, tworzą w klipie symbol zwartej armii, która stanowczym krokiem idzie przez życie, realizując swoje cele i marzenia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s