Anastazja Maciąg i jej „MOMENT”

,MOMENT” to numer pisany z perspektywy osoby znajdującej się w mega skomplikowanej relacji. Ciągła sinusoida zmian, zagubienie się pomiędzy słowami: kocham a nienawidzę. Jednak gdy tych dwoje ludzi spędzało razem ten tytułowy „MOMENT” i po prostu patrzyli sobie w oczy, to wszystko wydawało się takie proste i oczywiste. 

SŁUCHAJ W STREAMIE

Ta piosenka jest dla mnie nowym początkiem zarówno muzycznie, jak i prywatnie. Wszystkie niewyjaśnione sprawy zostawiam za sobą i zaczynam nowy etap, jako dojrzalsza artystka i osoba bardziej świadoma swoich potrzeb i emocji.” – Anastazja Maciąg o utworze

Anastazja Maciąg została zwyciężczynią pierwszej edycji konkursu Rising Star. Muzyką zajmuje się od dziecka, pierwszym przełomowym momentem w jej karierze był występ w The Voice Kids, a krokiem milowym zwycięstwo w konkursie Rising Star Polska. Ma za sobą trzy premiery muzyczne, a jej debiutancki singiel ,,Temat O Tobie” był hitem na Tik Toku, a na YouTube odsłuchało go już ponad 1,3 mln osób. Anastazja aktywnie udziela się w social mediach, a jej konikiem jest Tik Tok, gdzie obserwuje ją ponad 167 tysięcy osób. Obecnie Anastazja pracuje nad swoim debiutanckim wydawnictwem. „Moment” to pierwszy zwiastun.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s