Juli Chan i CLEO wspólnie namawiają przyjaciółki: „Wyloguj się”

„Wyloguj Się” to kolejny autorski singiel artystki. Po świetnie przyjętych: „Miło Mi Cię Poznać”, „Zniknę Z Tobą” i „Nie Lubię Zmyślać” – Juli Chan prezentuje materiał z lekką, nowoczesną linią melodyczną i brzmieniami charakterystycznymi dla szwedzkich producentów muzycznych. Dopełnieniem całości jest udział CLEO, która razem z Juli Chan zaśpiewała niebanalny tekst z ważnym przekazem, skierowany do kobiet.

Dobrze czasem pobyć z przyjaciółką, która nie ocenia, nie radzi i nie będzie na siłę próbować nas zmieniać. Po prostu – będzie obok. „Wyloguj Się” jest muzycznym listem od przyjaciółki do przyjaciółki. To pocieszenie dla bratniej duszy, która jeszcze nie czuje tego, że sama najlepiej wie co jest dla niej najlepsze i że wkrótce nadejdą lekkie dni, w których będzie śmiała się z obecnych problemów. 

Dziewczyny, jesteście najpiękniejsze. Włóżcie swoje najlepsze sukienki – ale nie dla jakiegokolwiek mężczyzny. Budujcie swoją wartość wyłącznie w oparciu o miłość do siebie. Przecież to wy najlepiej wiecie, czego chcecie, co jest dla was najlepsze. A jak któraś przechodzi przez trudny czas – po prostu bądźcie obok niej. Ta piosenka jest dla was – mówi Juli Chan

JULI CHAN pojawiła się w stacjach radiowych z subtelnymi, delikatnymi i niebanalnymi piosenkami, pełnymi dobrego vibe’u. Artystka otworzyła sobie drzwi do międzynarodowej kariery coverem „Joe Le Taxi”, który dotarł na szczyt listy przebojów francuskiego radia RTS FM i był grany przez ponad 30 innych stacji radiowych we Francji. Rok 2022 to już międzynarodowy sukces z singlem „Not A Crime”.Piosenka była grana na antenach 60 stacji radiowych w 20 krajach na 4 kontynentach. 

JULI CHAN jest kandydatką do reprezentowania Polski na konkursie Eurowizji 2023 w Liverpoolu. Artystka zgłosiła utwór ‘Relapse’ Produkcją utworu zajął się topowy brytyjski producent muzyczny i kompozytor (nazwisko podamy po opublikowaniu utworu), który pracował nad wieloma diamentowymi i platynowymi płytami dla takich artystów jak Adele, Ed Sheeran, The Rolling Stones, U2, Mark Ronson, Rudimental, Tom Walker. Mieszka i pracuje w Londynie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s