A.Vo – nowa wokalistka pop i autorka tekstów, która wymknęła się schematowi

Radykalna zmiana kodeksów i paragrafów na melodie i teledyski – tak w jednym zdaniu można opisać życie A.Vo – wschodzącej artystki pop. Jej debiutancki singiel „First time” powstał we współpracy ze światowej klasy teamem producenckim Hotel Torino (Dominic Buczkowski-Wojtaszek, Patryk Kumór, Tom Martin), którego członkowie przyczynili się do sukcesów ostatnich hitów m.in. Dody, Dawida Kwiatkowskiego i Sobla.

A.Vo, a dokładniej Aleksandra, już jako mała dziewczynka pisała teksty piosenek, zarówno w języku polskim jak i angielskim, ale chowała je do szuflady. Swoją znajomość języka angielskiego zawdzięcza dziadkowi z USA, u którego spędzała każde wakacje. Będąc nieśmiałą nastolatką, postawiła na naukę, odkładając na bok swoje muzyczne sny. Wyjątkowa ambicja Aleksandry zaprowadziła ją na studia prawnicze, ale mimo spełnienia w sferze zawodowej i kontynuacji swojej naukowej przygody na doktoracie, A.Vo wciąż głodna nowych wyzwań, postanowiła powrócić do realizacji swoich dziecięcych marzeń. 

Pierwszy numer A.Vo – „First time” to idealny, walentynkowy kawałek, zarówno do słuchania podczas wieczornej przejażdżki, jak również tańczenia na imprezach. Utrzymany w stylu pop wczesnych lat 2000, z tekstem w języku angielskim. Opowiada miłosną historię, widzianą okiem dziewczyny, która nie może doczekać się kolejnego ruchu ze strony swojej drugiej połówki. Poczucie niepewności, otaczające zakochanych na samym początku relacji i idące za nim emocje, związane z rozwijającym się romansem, były główną inspiracją do stworzenia „First time”. W końcu – trudniej o większe przeżycia niż te towarzyszące pierwszym razom.

SŁUCHAJ W STREAMIE

W najbliższych miesiącach ukazywać się będą kolejne single od A.Vo, do których stworzenia artystka zaprosiła uznanych polskich i zagranicznych producentów muzycznych. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s