Martyna Kowalczyk i jej „Meandry codzienności”

Martyna panuje nad światem obrazu, a dodatkowo wchodzi pewnie do świata muzycznego. Nie jest typową wokalistką, która oprócz swojego śpiewania do niczego się nie tyka. Sama wymyśla kluczowe dla utworów elementy – MAJA LAURA.

Meandry codzienności” Martyny Kowalczyk to mocna, elektroniczna, warstwa muzyczna stworzona we współpracy z Michałem Frycem (Vonsechsundachtzig) i Mają Laurą. Tekst powtarzany wielokrotnie, śpiewany, krzyczany, melorecytowany too próba opowiedzenia w sposób spektakularny o codzienności, której zawiłości mogą podkopać naszą pewność siebie. Z każdego upadku jednak można się podnieść, a każda katastrofa może być źródłem siły.

Za miks i mastering odpowiada Sebastian Matyjasek (Zincboy).

To pierwszy singiel, który zapowiada debiutancką płytę artystki “DEADAPOLLO”, która ukaże się pod szyldem wytwórni Maja Laura Records. Teksty, które znajdą się na płycie inspirowane w dużej mierze historią mitologicznego Apolla, którego często tragiczny los to dla autorki metafora oswajania trudnych emocji i próby odnalezienia swojego miejsca w zastanej rzeczywistości.

Martyna Kowalczyk – wokalistka, autorka tekstów, graficzka, rysowniczka, autorka wideo, okładek płyt, m.in. dla Mai Laury i Bionulora, obserwatorka rzeczywistości, o której lubi opowiadać w swoich pracach, absolwentka ASP w Łodzi, wielbicielka elektronicznego brzmienia z lat 80tych.

Facebook https://www.facebook.com/martynakowalczykapollo/
Instagram https://www.instagram.com/martynakowalczyk.art/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s