Dream Light z nowym singlem!

Duet Dream Light zapowiada intensywny, pod każdym względem, rok. Dlatego, jeszcze w styczniu, premierę ma ich najnowszy singiel „Plan”.

Martyna Pogorzelczyk i Mateusz Kluba, tworzący duet Dream Light, w ostatnich miesiącach skupili się na pracy nad nowymi utworami. Dzięki temu, 2023 upłynie pod znakiem ich nowej muzyki. Na pierwszy ogień idzie singiel „Plan”. Tak jak w przypadku całej twórczości Dream Light, tekst jest „o czymś” i stanowi bardzo ważną część ogółu.

Jak mówi Martyna, będąca też autorką tekstu:

Nowy singiel jest o pokonywaniu własnych barier i realizowaniu swoich planów. Nawet jeśli czasem jest ciężko należy mieć marzenia i je realizować. Opowiada o tym, że każdy w nas ma tę siłę, która powinna pomagać nam w tworzeniu celów i spełniania swoich własnych założeń. Piosenka poniekąd jest o tym jak my jako zespół staramy się, mimo przeszkód, realizować nasze marzenia.

Te kwestie dążenia do celu i pracy w zespole porusza też druga połowa duetu, Mateusz Kluba:

Praca w duetach muzycznych może być trudniejsza niż praca w większych zespołach, ponieważ decyzje muszą być podejmowane przez dwie osoby, co może prowadzić do różnic zdań. Jednakże, jeśli dwie osoby z duetu są zdeterminowane, by robić to, co jest najlepsze dla muzyki, mogą one rozwiązywać swoje różnice zdań i stworzyć wspaniałą muzykę. Tak naprawdę zespół ten tworzy cztery osoby (My + Menadżer i Realizator Dźwięku) i tak naprawdę, kiedy jest bardzo ważna kwestia do ustalenia to wszyscy mają głos i każdy głosuje za daną rzeczą. Duety mogą również mieć zalety w postaci bliższej współpracy i lepszego rozumienia się na scenie czy w studiu, dlatego zdecydowaliśmy się na taki krok a nie inny… My, pomimo występujących wad, które mogą się pojawić albo czasem się pojawiają w naszym zespołowym życiu, staramy się podnosić i iść dalej nie patrząc na przeszłość. Dla nas duet muzyczny jest dobrym rozwiązaniem jako całego zespołu Dream Light.

SŁUCHAJ W STREAMIE

https://www.instagram.com/dream_light.zespol/

https://www.facebook.com/dreamlight.rybnik

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s