14 zmyślonych historii, które wydarzyły się naprawdę! – Premiera albumu Agnieszki Musiał „Jestem u siebie”

Agnieszka Musiał to wnikliwa obserwatorka świata wewnętrznego. W swoich piosenkach, akompaniując sobie na ukulele zwiedza równoległe światy i opowiada zmyślone historie – podejrzewamy jednak, że większość z nich wydarzyła się naprawdę. Jedną z nich jest historia wyśpiewana z Kamilem Bednarkiem.

Jej piosenki z ukulele w social mediach odsłuchano już kilkaset tysięcy razy. Teraz otwiera nowy rozdział, gdzie wraz z producentem muzycznym Janem Smoczyńskim akustyczne brzmienie ukulele łączą z elektroniką. Fragment najnowszego singla („Jestem u siebie”) został już użyty na TikToku blisko 25 tys. razy, dając artystce 3. miejsce na top liście POLSKIE HITY.

Agnieszka Musiał o albumie: 

“Jestem u siebie to zapis moich przeżyć ubranych w 14 historii. Jeszcze nigdy nie opowiadałam o tym co u mnie w tak bezpośredni sposób. Zachęcona reakcjami moich najcudowniejszych słuchaczy poczułam, że chcę opowiedzieć jak najwięcej nie zastanawiając się czy to nie za dużo. Stąd też tytuł albumu – „Jestem u siebie”. Nie ukrywam, że gdzieś w środku czuję, że to hasło będzie bliskie nie tylko mnie…” 

Album promuje singiel o tym samym tytule, wykonany wespół z Kamilem Bednarkiem. Ciepły w odbiorze, przepełniony prywatnymi nagraniami Agnieszki klip, dostępny jest na kanale artystki. 

Poza Kamilem Bednarkiem, album gości również Bovską, z którą Agnieszka Musiał wydała słodki utwór pt. „Cukier” oraz przejmujący dialog z Leskim – „Po rozmowie”. Album „Jestem u siebie” wydany został nakładem wydawnictwa Agora Muzyka. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s