Atrocious Filth „OVV” – reedycja na białym, limitowanym winylu

Atrocious Filth to jeden z tych zespołów, którego próba zaklasyfikowania do tego lub innego gatunku muzyki jest z góry skazana na niepowodzenie. Można jedynie próbować opisać ich muzykę przez takie słowa jak awangarda, ale w przypadku Atrocious Filth to zaskakujące podejście w aranżacji, nieszablonowość kompozycji oraz brutalność i bezkompromisowość brzmienia mogą jedynie przybliżyć pomysł tego zespołu na siebie.

Ich historia zaczęła się w 1991 roku. Od tamtej pory, mimo że zespół nie wydał zbyt wiele albumów, to jedynie kilka zespołów można porównać do Atrocious Filth. Ich wcześniejsze dokonania bliższe są Kobong czy Kinsky, choć może to przez brak innych, bardziej właściwych porównań. Natomiast najciekawsze, że to dopiero płyta „OVV”, która ukazała się w 2021 roku została powszechnie uznana za tą najlepszą.

Właśnie ukazała się specjalna reedycja album „OVV” na białym winylu. Ilość egzemplarzy limitowanych jest do 333 sztuk. Materiał został zremasterowany oraz wzbogacony graficznie. Wydawcą jest polska wytwórnia Moans Music.

Zamówienia:  https://moansmusic.art/sklep

Płyta nagrana została w składzie: Andrzej Choromański (gitara), Tomasz Bardega (wokal) i Leszek Rakowski (bas) z Bartkiem Kuźniakiem jako producentem oraz gościnnie: Gerard Niemczyk, Tony Kinsky i Agnieszka Połubińska.

Linki:

https://www.facebook.com/atrociousfilth
https://atrociousfilth.art/
https://www.youtube.com/@atrociousfilth2462

Moans Music:

https://moansmusic.art/sklep https://www.facebook.com/MoansMusicPoland
https://www.youtube.com/@moansmusic

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s