„Nieważne co nam się przytrafiło – i tak życzę Ci dobrze” – Posłuchaj nowego singla Lor – „Trafalgar Square”

Zespół Lor otwiera 2023 rok wnikliwą mądrością, którą powinniśmy się dzielić każdego dnia. „Trafalgar Square” to najnowszy singiel młodego i niezaprzeczalnie obiecującego zespołu w tym sezonie. 

Lor to skład czterech artystek – Pauliny Sumery, Julii Skiby, Julii Błachuty i Jagody Kudlińskiej, które tworzą najnowszy album we współpracy z braćmi SARAPATA pod banderą wytwórni Agora Muzyka. 

Eteryczne dźwięki wydobywające się z kolejnych utworów skradają serca coraz szerszej grupie fanów. 

Najnowszy utwór – „Trafalgar Square” – to prywatna wycieczka dziewczyn w głąb siebie. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie musiał się zatrzymać, spojrzeć do środka i przepracować rany, które nie do końca zostały uleczone – miejsca, wspomnienia, znajome twarze, za którymi tęsknimy, a które wracają jak uparty bumerang…  

„Czasem daj znać, jak się masz, a kiedy świat Cię straszy, mam nadzieję, że tańczysz na nim” 

Mijając kolejny raz miejsce przepełnione sentymentami, akceptujemy w końcu stan rzeczy i z ciepłem patrzymy na to co nas spotkało.  

Tytułowy Trafalgar Square znajduje się w centrum brytyjskiej stolicy, z którą zespół Lor jest mocno związany. Plac jest uważany przez Brytyjczyków za serce Londynu, a jednocześnie miejsce spotkań, wydarzeń, koncertów i uroczystości, które sprawiają, że jest to miejsce tętniące życiem, ale również wspomnieniami. 

Jak mówi o singlu zespół Lor: 

      Życie w Londynie jest bardzo ważną i integralną częścią naszej twórczości. Z tego powodu chciałyśmy dedykować temu miastu fragment naszej duszy – piosenkę. Dorastanie wiąże się z nieustającymi zmianami – znajomych miejsc czy ludzi, z którymi przebywamy. “Trafalgar Square” łączy obie te zmiany i opowiada o tym, jak zdarza nam się wracać do różnych relacji z przeszłości, mimo że obecnie mogą nie być już aktualne. To piosenka opowiada o tym, że nie ważne co nam się przytrafiło – i tak życzę Ci dobrze… 

„Trafalgar Square” jest dojrzałym spojrzeniem na życie – bez gniewu i zawiści, a z troską i szacunkiem do samego siebie. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s