Kudelski prezentuje singiel „Nobody Wins”

„Nobody Wins” to trzeci singiel z nadchodzącego albumu “Call the Distant” projektu Kudelski.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Kudelski prezentuje trzeci utwór z nadchodzącej płyty „Call the Distant” zatytułowanay „Nobody Wins”. To przepiękna ballada zaaranżowana na głos oraz fortepian z dyskretnym udziałem instrumentów smyczkowych. Jest to najkrótszy i najbardziej intymny utwór na płycie „Call the Distant”.  

Tomasz Kudelski o genezie powstania utworu: – Zarys kompozycji powstał w mojej głowie podczas samotnej podróży samochodem, w czasie słuchania „Push the Sky Away” Nicka Cave’a. To utwór, który strasznie lubię za jego zjawiskową prostotę połączoną z olbrzymim bagażem emocji.   Od dziecka jestem też fanem filmów o Jamesie Bondzie oraz muzyki tym filmom towarzyszącej.   W kontekście płyty chciałem nagrać utwór, który mógłby być niejako tematem przewodnim do fikcyjnego filmu o agencie 007. Z tych inspiracji powstało „Nobody Wins”.

Utwór zarejestrowany na żywo w studiu Ona Editions w miejscowości Bunyola na Majorce.

Sheela Gathright to wokalistka pochodząca z Nowego Yorku.  Głębia jej głosu i emocji nadała kompozycji zupełnie nowy wymiar, niemal soulowy.

Album „Call the Distant” ukaże się 3 lutego 2023 r.

Nagrania prowadzone były w Polsce oraz USA, jednak główną ich część zrealizowano na Majorce, z towarzyszeniem symfoników Palma de Mallorca, stolicy archipelagu Balearów.

ZAMÓW PŁYTĘ

KUDELSKI to projekt muzyczny zainicjowany przez Tomasza Kudelskiego i Jacka Szabrańskiego. W lutym tego roku ukaże się ich pierwszy wspólny album „Call the Distant”.

Tomasz Kudelski jest kompozytorem, perkusistą związanym od lat z warszawskim zespołem Love De Vice z którym nagrał dotychczas 3 albumy studyjne oraz jedno wydawnictwo koncertowe.
 
Jacek Szabrański to producent muzyczny, (między innymi Love De Vice „Pills’) aranżer, kompozytor i songwriter. Współzałożyciel i wieloletni członek zespołu The Car Is On Fire (nagroda Fryderyk 2006 za najlepszy album muzyki niezależnej), założyciel zespołu Nerwowe Wakacje oraz współtwórca kolektywu muzycznego No Cześć. Kompozytor muzyki do spektakli teatralnych. Współzałożyciel oficyny wydawniczej Wytwórnia Krajowa. Właściciel, inżynier dźwięku i realizator miksów w Latające Studio.  

https://www.youtube.com/channel/UCFNfmc9sdDu57-kI4tPikVQ

https://www.facebook.com/kudelski/

https://www.instagram.com/kudelski_music/

www.tomekkudelski.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s