ARKADIUSZ wspiera zepchniętych „na margines”

Arkadiusz Borzdyński, wokalista występujący pod pseudonimem ARKADIUSZ, publikuje singiel „Na Marginesie”. To trzeci utwór z debiutanckiego albumu, w którym artysta pragnie powrotu do relacji międzyludzkich w stylu „retro”. W nowej piosence finalista „Szansy na Sukces” dodaje odwagi wszystkim wypchniętym na margines.

„To bunt wobec hejtu i braku tolerancji”.

W obecnych czasach, gdy człowiek wykracza poza przyjęte normy, momentalnie doświadcza niewyobrażalnego hejtu i braku akceptacji. Kiedyś ludzie nie odczuwali tego w takim stopniu. W nowym utworze pragnę dodać otuchy wszystkim tym, którzy mają odwagę być odważni. – mówi ARKADIUSZ o piosence pt.: „Na Marginesie”, która od środy 11 stycznia jest już dostępna w sieci.

SŁUCHAJ W STREAMIE

ARKADIUSZ, właściwie Arkadiusz Borzdyński, to 30-letni wokalista z Warszawy, aktor, choreograf, tancerz i wirtuoz pianina. Występował w takich musicalach jak „Gorączka Sobotniej Nocy” w Teatrze Muzycznym w Gdyni, „Jesus Christ Superstar” w Teatrze Rampa w Warszawie, „Pretty Woman” w Teatrze Muzycznym w Łodzi czy „West Side Story” w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Utwór „Na Marginesie” to trzeci singiel artysty, będący jednocześnie zapowiedzią większej całości, tj. EPki pt.: „RetroSpekcja”, która tworzona jest pod egidą wytwórni Delphy Records. Do współtworzenia piosenki zaproszony został producent muzyczny Swiernalis, z kolei za tekst i warstwę melodyczną odpowiadał sam ARKADIUSZ. Wokalista w utworze nawiązuje do uczucia braku wolności, samotności oraz trudności, z jakimi borykają się ludzie mający odwagę robić coś innego niż reszta.

Żyjemy w świecie przesytu technologii. Prawdziwe, „namacalne” relacje międzyludzkie, czyli bez sztucznej bariery pod postacią np. smartfonów czy mediów społecznościowych, zostały zatracone – przez co jest tyle hejtu i niezrozumienia.  – tłumaczy Borzdyński. – W moim debiutanckim albumie wszystkie piosenki mają ten wydźwięk. Pragnę powrotu do relacji między ludźmi „w stylu retro” – mówi.

Artysta w 2022 opublikował już dwie autorskie piosenki: „Klepsydra” oraz „Uśpieni” – do której powstał teledysk z gościnnym udziałem Mirosława Zbrojewicza.

Arkadiusz / social media:

Facebook: https://www.facebook.com/borzdynski/

Instagram: https://www.instagram.com/arkadiusz.official/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC8DC06whTdyMRfmZ6-zDH8w

TikTok: https://www.tiktok.com/@arkadiusz.official?_t=8W40ybqFUE2&_r=1

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s