„And We” – nowy singiel Just Like Greg na sam koniec roku!

Zespół rockowy z Bydgoszczy, Just Like Greg po dobrze przyjętym, wydanym w wakacje utworze „Włosy w nieładzie”, przed samym końcem roku proponuje jeszcze jeden singiel. „And We” jest zgoła inny, ale intryguje od pierwszego przesłuchania.

Dla muzyków z Just Like Greg zawsze liczył się przekaz i treść. Tak jest też w kontekście najnowszego utworu „And We”. Jak sami mówią: W naszym najnowszym singlu pragniemy wyrazić wsparcie i dodać otuchy naszym ukraińskim sąsiadom w obliczu agresji i tragedii jaka ich spotkała. To właśnie bowiem odwaga, niezłomność i wola walki narodu ukraińskiego, stanowiły inspirację dla muzyki i tekstu piosenki, którego głównym przesłaniem jest wiara w to, że dobro zwycięży, a niebo, bez względu na to jak bardzo byłoby zachmurzone, w końcu się przejaśni.

Za produkcję utworu odpowiada uznany w branży Bartek Mielczarek (m.in. Brodka i Sorry Boys). Całości dopełnia bardzo symboliczne lyric video, które jest już dostępne na kanale YT zespołu. „And We”, w wersji audio, jest również dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Członkowie Just Like Greg podkreślają, że ten utwór to również zapowiedź intensywnego 2023 roku, dlatego mocno polecamy śledzić ich poczynania, choćby na social media.

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063238389809

Instagram: https://www.instagram.com/justlikegreg/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s