Premiera świątecznego utworu ,,Biel” Konrada Popczyka

fot. Robert Olszański

Konrad Popczyk, młody artysta mieszkający w Warszawie, wydał właśnie pierwszą autorską piosenkę świąteczną. Utwór zatytułowany “Biel” opowiada o tęsknocie do świąt z czasów dzieciństwa. Czy nowy, muzyczny kawałek wokalisty poruszy serca słuchaczy?

Świąteczne piosenki co roku wprowadzają nas w wyjątkowy klimat bożonarodzeniowy. Jedne utrzymane są w radosnej tonacji i nastrajają pozytywną energią, inne skłaniają do podsumowań i głębszych refleksji. “Biel” to zaproszenie do tego, aby każdy mógł przeżywać święta na swój, wyjątkowy sposób.

“Ten śnieg już nie jest taki sam…”
Główną myślą, która towarzyszyła artyście podczas tworzenia tego utworu była tęsknota za przeżywaniem Świąt Bożego Narodzenia w taki sposób, jak wtedy, kiedy był jeszcze dzieckiem.

Święta zawsze kojarzyły mi się z beztroskim czasem. Z roku na rok życie jest coraz szybsze, pełne nowych wyzwań i nieoczekiwanych zmian, które sprawiają, że ten “magiczny czas” traci swoją wartość. Chciałem, aby każdy, kto słucha tego utworu, choć na chwilę zatrzymał się w tym pędzie i zastanowił się nad sensem zbliżających się świąt – opowiada Konrad Popczyk, twórca piosenki.

Utwór pt. “Biel” w wykonaniu Konrada Popczyka bez wątpienia pozwala zanurzyć się w słodko-gorzkiej nostalgii i wspomnieniach, tego, co zostało bezpowrotnie utracone.

Myślę, że sporo osób w tym czasie odczuwa podobnie, pewną samotność i tęsknotę za kimś lub za czymś. – mówi Konrad Popczyk, autor piosenki ,,Biel”. – Dla mnie ta piosenka jest oddaniem tych emocji.

,,Pierwsza gwiazda na niebie…”

Premiera teledysku do tytułowego utworu odbyła się 8 grudnia w serwisie YouTube. Tekst oraz muzykę napisał sam wokalista, Konrad Popczyk, a utwór wyprodukował Kacper Zarudzki. Z kolei twórcą teledysku jest już po raz kolejny – Robert Olszański.

Instagram – https://www.instagram.com/konradpopczyk_official/

Spotify – https://open.spotify.com/track/3ECia8oHbwassmeZUxSQ6V?si=289889ae91164174

Apple Music – https://music.apple.com/us/album/biel/1658831709?i=1658831710

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s