Ilona prezentuje singiel „Nie przywiązuj się”

„Nie przywiązuj się” Ilony opowiada o zagubionej dziewczynie, która boi się wchodzić w głębsze relacje, bo chce uniknąć kolejnego zranienia. Daje się poznać tylko powierzchownie, oddala się, zanim ktoś odkryje, kim naprawdę jest. Bohaterka utworu błąka się godzinami po mieście i zajmuje głowę nieistotnymi myślami, by uniknąć refleksji nad tym, co dzieje się w jej życiu.
 
W teledysku autorka piosenki wciela się w podmiot liryczny. Występuje w nim z przyjaciółką, dziewczyny wspólnie imprezują, uciekając przed rzeczywistością. Większość klipu utrzymana jest w niebieskich barwach, które symbolizują smutek i melancholię.

Ilona komponuje muzykę, śpiewa i pisze teksty. Muzyka towarzyszyła jej zawsze, jako mała dziewczynka do znudzenia słuchała każdej płyty i kasety, jaka była w domu, od TLC, Celine Dion po rockowo – metalowe kompozycje jak Mazzy Star, czy Metallica. Od dziecka kochała czytać książki, pisać opowiadania i wiersze, które przekształcała później w teksty piosenek. Do śpiewania zachęciła ją ukochana babcia Nina, która przez przypadek usłyszała swoją wnuczkę śpiewającą w kuchni. Ilona przez wiele lat pisała i nagrywała piosenki „do szuflady”. W pewnym momencie swojego życia uznała, że chce zaryzykować i podzielić się swoimi utworami ze światem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s