Miuosh i Natalia Kukulska „Korzenie i skrzydła”: Muzyczne emocje dla SOS Wioski Dziecięce

Natalia Kukulska, wokalistka, autorka tekstów i muzyki, wieloletnia ambasadorka Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, oraz raper, kompozytor i producent muzyczny Miuosh połączyli swoje dwa światy, by po raz pierwszy stworzyć dobroczynny duet.

Tak powstał utwór o sile i przebaczeniu, o nadziei i mocy, a także odwadze, która uskrzydla, by sięgać po swoje marzenia. 8 grudnia 2022 odbyła się oficjalna premiera piosenki pt. „Korzenie i skrzydła” – wzruszającego hymnu, który wspiera świąteczną zbiórkę Stowarzyszenia na rzecz opuszczonych i osieroconych dzieci.

…Usłysz, zobacz nasze SOS…” – to jeden z wersów, jakie słyszymy w utworze, z którego cały dochód z odtworzeń w serwisach streamingowych pomoże Stowarzyszeniu zorganizować rodzinne święta dla opuszczonych i osieroconych dzieci oraz zapewnić utrzymanie Rodzinom SOS.

Czas świąt to niestety dla wielu dzieci w Polsce wciąż okres awantur, strachu, przemocy i głodu. To również czas bolesnych wspomnień i skojarzeń, takich jak alkohol czy interwencje policji. WSOS Wioskach Dziecięcych opuszczone i osierocone dzieci odnajdują dom i opiekę. Dzięki codziennej trosce Rodziców SOS i wsparciu specjalistów odzyskują poczucie bezpieczeństwa i radość z dzieciństwa. Wiele z nich to właśnie tam ma okazję obchodzić pierwsze prawdziwe Święta pełne spokoju, miłości i zrozumienia.

– Tekst piosenki chwyta za serca i szalenie nas wzrusza. To wołanie o pomoc, które jest bliskie naszemu sercu. Wołanie w imieniu wszystkich dzieci, które potrzebują naszej miłości i wsparcia – komentuje Anna Choszcz-Sendrowska z SOS Wiosek Dziecięcych w Polsce. Jak dodaje: Piosenka ma ogromny ładunek nadziei i mocy. Myślę, że pomoże wielu dzieciom odzyskać wiarę w swoje możliwości i poczucie własnej wartości.

Dla Natalii Kukulskiej i Miuosha to pierwszy wspólny projekt artystyczny. Oboje czują dumę i wzruszenie że utwór powstał właśnie dla SOS Wioski Dziecięce. W ten sposób zwracają uwagę na ogrom nieszczęść i dramatów, jakie spotykają opuszczone i osierocone dzieci w Polsce.

– Od samego początku czuliśmy, że ma to być utwór, który zostanie z nami na długo. Coś ponadczasowego i niedosłownego – mówi Natalia Kukulska.

– Każde dziecko z SOS Wiosek Dziecięcych ma własną niepowtarzalną historię, własny trud, ale też marzenia. Korzenie i skrzydła są tego odzwierciedleniem. Z jednej strony są pogodzeniem się z przeszłością, a z drugiej – odważnym spojrzeniem w dorosłe życie – komentuje Miuosh. – Myślę, że każdy z nas odnajdzie w tym utworze cząstkę siebie.

Każdy z nas może pomóc opuszczonym i osieroconym dzieciom spędzić ciepłe, rodzinne Święta. Każde odworzenie piosenki w serwisach streamingowych, takich jak YouTube, Tidal czy Spotify to realne wsparcie, gdyż całkowity dochód z odtworzeń jest przekazywany na rzecz potrzebujących Rodzin SOS. Od 14 grudnia piosenka będzie dostępna we wszystkich serwisach streamingowych.

Kompozycja, tekst i produkcja to dzieło Miuosha i Natalii Kukulskiej. Za przygotowanie koncepcji kreatywnej i produkcję klipu odpowiada Bosko Films i reżyser Mateusz Znaniecki.

Singiel jest już dostępny w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/miuoshkorzenieiskrzydla

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s