Landsberg verein – ofensywa wydawnicza w grudniu i w styczniu!

Od 10 grudnia  zespół Landberg Verein będzie sukcesywnie prezentował utwory zarejestrowane podczas ich koncertu w Zielonej Góry. Cały materiał – zarówno audio jak i video odznacza niezwykle dobra jakość, łączący dbałość o świetny dźwięk i obraz z czadem związanym z graniem na żywo!

LV (Landsberg Verein) to grupa uprawiająca refleksyjną muzę komentując równocześnie niedole i dole rzeczywistości, zarówno tej współczesnej, jak i historycznej. Grupa zawiązała się w grudniu 2019, jednakże pandemia COVID-19,trapiąca rzeczywistość, przymusowo zawieszała i odwieszała ich działalność. W konsekwencji od połowy 2021 grupa regularnie gra i nagrywa oraz na stałe współpracuje z Nativa Sound Studio. Debiutancka płyta została wydana na przełomie maja i czerwca 2022. Zespół tworzą i wspierają: Maciek Dudziak – wokal, teksty, Karol Majki Majewski – bębny i inne przeszkadzajki, Darek Dudziak – gitara basowa, Alex Mamet – gitara solowa Zosia Moscatiello – instrumenty klawiszowe. Zespół wspierają: Paweł Gorzkiewicz – udźwiękowianie, Mirek Browarny – instrumenty perkusyjne, Stepan Lazarenko – muzyka, gitara akustyczna.

Jesienią 2022 grupa zagrała pierwszą trasę koncertową (m.in.: w Zielonej Górze, Poznaniu oraz Gorzowie) promując materiał z powstającej, drugiej płyty „AntiWa!”, z które pochodzą takie kawałki, jak: Ruskij korabl id na… ! oraz Frida. Efektem tego jest zapis koncertu w zielonogórskim Cafe Noir, którego zapis został przygotowany wręcz perfekcyjnie. Zespół postanowił podzielić się nim ze wszystkimi… ale dość w oryginalny sposób. Otóż poszczególne utwory będą – zarówno na YT w formie video, jak i w serwisach streamigowych – prezentowane po kolei, w okresie od 10 grudnia do 10 stycznia. Mocno polecamy śledzić ich kanały, żeby żadnego nie przegapić!

https://youtube.com/@landsbergvereinmusicofficial

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s