IMI debiutuje wystrzałowym singlem „BANG BANG”

Wokalistka znana z programu z programu „Mam Talent!” przedstawia swój pierwszy singiel.

Klaudia Jóźwiak, znana jako IMI, już w dzieciństwie wyróżniała się niesamowitą kreatywnością oraz zapałem do tworzenia. Gdy miała tylko 3 lata, rodzice zapisali ją na pierwsze zajęcia związane z muzyką i tańcem, w których mogła wyrazić siebie. Od początku nadzwyczajne zainteresowanie budził w niej hip-hop, co finalnie przełożyło się na jej autorską twórczość. Sama artystka mówi, że w procesie twórczym największy nacisk stawia na emocje i autentyczność – jak to w hip-hopie.

IMI rozpoznawalność zdobyła dzięki udziałowi w programie „Mam Talent!”, w którym dotarła do półfinału. Klaudia to idealny przykład tego, że można zadebiutować świetnym singlem – wystarczy talent!

Wyprodukowany przez Jonatana Chmielewskiego (znanego też jako Don Juan Wielki) debiutancki „BANG BANG” to świeży numer, który łączy w sobie kilka gatunków muzycznych. Tekst autorstwa Klaudii oraz Jonatana ukazuje, że ból, którego doświadczyło się w swoim życiu może być motywacją, by stać się silniejszym, mimo nieodpowiednich ludzi i trudności napotkanych na swojej drodze.


Singiel jest dostępny w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/imibangbang

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s