Monika Kociołek i Julia Żugaj z Teamu X w świątecznej piosence

Monika Kociołek to obecnie jedna z najpopularniejszych twórczyń internetowych w Polsce. Zasłynęła dzięki materiałom publikowanym w serwisie TikTok, jednak największą rozpoznawalność zyskała po udziale w projekcie Team X. Przez ostatni rok wraz z innymi uczestnikami Domu X relacjonowała swoje codzienne życie, tworzyła muzykę i organizowała koncerty. Obecnie Monika poświęca więcej uwagi własnej działalności internetowej oraz solowej karierze muzycznej, której owocem jest najnowszy, świąteczny singiel „Tak blisko nas”, zrealizowany we współpracy z Julią Żugaj.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Święta to magiczny czas w roku, na który często czekamy z utęsknieniem – tak jest też w przypadku Moniki. Od zawsze marzyła ona, żeby nagrać utwór, który będzie przypominał o tym wyjątkowym czasie, pozwoli na chwilę przenieść się do innej rzeczywistości – pełnej ciepła, miłości oraz bliskości ludzi, których kochamy.   

W związku z tym, że święta to czas, w którym szczególnie doceniamy obecność bliskich nam osób – do współpracy przy tym utworze została zaproszona Julia Żugaj, która razem z Moniką brała udział w projekcie Team X. Przyjaźń dziewczyn zainspirowała je do przygotowania wspólnego numeru.

Zarówno w życiu Moniki, jak i Julii, muzyka pełni bardzo ważną rolę. Monika jako dziecko próbowała gry na instrumentach, tańczyła i uczęszczała na warsztaty wokalne. Wspólny utwór jest początkiem działalności muzycznej Moniki, która pracuje obecnie nad swoimi solowymi utworami muzycznymi – ujrzą one światło dzienne już za kilka miesięcy.      

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s