Lackluster i Dzieci, czyli słodko-gorzki utwór o wychowywaniu się w Polsce

„Dzieci” to drugi singiel Lacklustera w barwach Def Jam Recordings Poland & Island Records Poland. Nowy utwór to nostalgiczna przejażdżka po okolicy, w której dorastał oraz miejscach, w których bywał, też nie do końca ładnych, ale przede wszystkim swoich. Tekst opowiada o tradycjach, które nie zawsze lubisz, ale towarzyszą ci od zawsze. ,,Dzieci” to swego rodzaju słodko-gorzki utwór o wychowywaniu się w Polsce i spojrzeniu na to ze zdecydowanie szerszej i surowszej perspektywy.

SŁUCHAJ W STREAMIE

W nowym singlu Lackluster znowu nas zaskakuje pokazując się jeszcze z innej strony niż z tej z której już go znamy. Tym razem jego utwór oparty jest o ciepłe organiczne brzmienie gitary.

Artysta na swoim koncie ma również hitowy utwór „Plany” z Zalią, który ukazał się na jej debiutanckim albumie „kocham i tęsknie” oraz przekroczył 3 miliony odsłuchów w serwisie streamingowym Spotify.

Szymon Mikła, bo tak naprawdę nazywa się Lackluster to wokalista, producent i multiinstrumentalista, tworzący crossover między post hip-hopem, elektroniką, popem i indie rockiem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s