BEMY z nową wersją hitowego “6 seconds”, tym razem śpiewają po francusku

Mattia i Elie Rosińscy, założyciele zespołu BEMY, są Polakami, ale urodzili się i wychowali we Francji, dlatego płynnie mówią w tym języku oraz doskonale rozumieją francuską kulturę. Wydanie hitowego „6 seconds” w języku francuskim jest naturalnym kolejnym krokiem.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Pierwszym singlem BEMY wydanym po długiej przerwie było “6 seconds”. Singiel szybko pokochali słuchacze, a utwór grany był w największych stacjach radiowych. Wisienką na torcie była nominacja numeru do nagrody Bursztynowego Słowika w ramach Sopot Top of The Top Festival.

Bracia, poza regularnymi premierami kolejnych singli, wciąż raczą fanów wyjątkowymi materiałami na swoim TikToku – francuskimi coverami polskich i zagranicznych utworów. Nowe wydanie zespołu BEMY, „6 secondes”, to nie lada gratka dla tych słuchaczy.

“6 seconds” powstało w 20 minut, na parkingu wytwórni, w 2017 roku przy okazji współpracy BEMY z brytyjskim muzykiem Danielem Shah. Dlaczego tak długo zespół wstrzymywał się z jej wydaniem? Ten czas między naszą pierwszą płytą z 2016 i nowym materiałem, który wydajemy teraz, był konieczny do naszego rozwoju. Mimo tego, że „6 Seconds” ma już 5 lat, to nigdy nam się nie znudziło – mówią Mattia i Elie Rosińscy, założyciele zespołu BEMY.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s