Jan Stosur z pierwszym świątecznym singlem: „Razem W Te Święta”

Wiele osób kojarzyć może Jana Stosura z muzyką bożonarodzeniową, a to za sprawą kilku wykonanych przez niego kolęd, które w 2021 roku zyskały dużą popularność na platformie Spotify (łącznie ponad 1,5 mln odtworzeń). Dziś młody muzyk prezentuje swój pierwszy, świąteczny utwór – „Razem W Te Święta”.

SŁUCHAJ W STREAMIE

„Bardzo mi zależało, aby w tym roku stworzyć własną piosenkę, w której będę mógł śpiewać o Świętach Bożego Narodzenia. Chciałem, by jej słowa traktowały o najważniejszym aspekcie grudniowych świąt, czyli o przebywaniu w rodzinnym gronie. Często w wirze przygotowań skupiamy się na tym, co materialne, zapominając o tym, co naprawdę istotne – bycie dla drugiego człowieka, podarowanie mu swojego czasu na dłuższą rozmowę. Cieszę się, że udało mi się nagrać «Razem W Te Święta». Mam ogromną nadzieję, że każdy, kto będzie słuchać tej kompozycji, poczuje wyjątkową atmosferę spotkań przy wigilijnym stole i jeszcze bardziej doceni chwile, spędzane w towarzystwie bliskich” – opowiada Janek.

Jan Stosur ma 23 lata, jest wokalistą, pianistą, kompozytorem i autorem tekstów z Nowego Sącza.

Jego dyskografię tworzą dwa studyjne albumy i kilkanaście singli, utrzymanych w różnych gatunkach. Debiutancką, popową płytę zatytułowaną „Nadzieja” wydał własnym sumptem 1 grudnia 2018 roku, a rok później, w ręce słuchaczy oddał kolejne wydawnictwo, „Polskie Kolędy 2019”, na które przygotował autorskie aranżacje i interpretacje najpiękniejszych kolęd.

W ciągu siedmiu lat działalności scenicznej Jan zagrał kilkanaście koncertów, a także wystąpił jako jeden z gości muzycznych podczas gali „Miss Supranational 2016” w Krynicy-Zdrój, transmitowanej przez telewizję POLSAT.

Niebawem Jan udostępni drugie, zupełnie nowe, bożonarodzeniowe nagranie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s