Maja Laura otwiera nowy rozdział singlem „Stal”

Po pełnym cierpienia albumie Bardo, opartym na m.in. śmierci matki, artystka zaczyna nowy etap. Stal symbolizuje siłę, która ma pomóc w odcięciu się od starej miłości, która rani.

Muzycznie to próba potraktowania rytmu z większą uwagą, niż dotychczas. Polski tekst to również niestandardowe jak dotąd dla artystki posunięcie, a jak się zapowiada, cały album, który rozpoczyna Stal będzie właśnie w ojczystym języku.

Celem tego materiału jest dotknięcie ludzkiego umysłu i uczuć, głównie tych związanych z zaburzeniami psychicznymi. Maja Laura deklaruje publicznie, że zmaga się z chorobą dwubiegunową, czym chce pomóc w zwiększaniu świadomości na temat zdrowia psychicznego.


MAJA LAURA

Wykształcona pianistka i kompozytorka, ale również rockowa buntowniczka. Do tego wokalistka i autorka tekstów. Improwizatorka. Ma wiele muzycznych twarzy, ponieważ kocha muzykę w wielu różnych postaciach. W tym roku wydała własnym sumptem debiutancką płytę Bardo, którą wielokrotnie dziennikarze nazywali najlepszym debiutem tego roku (m.in. Gazeta Wyborcza). Uczyła się u Włodzimierza Nahornego, Sławka Jaskułke i Pawła Mykietyna. Córka legendy polskiego rocka Krzysztofa Jaryczewskiego (Oddział Zamknięty). W ostatnich latach członkini zespołu Ścianka. Maja Laura od lat zaangażowana jest również w działalność dobroczynną, w ostatnich latach Prezeska Fundacji Efektywny Altruizm (polska gałąź międzynarodowego ruchu społecznego Effective Altruism).

Facebook https://www.facebook.com/majalauramusic
Instagram https://www.instagram.com/majalaura.j…
Spotify https://open.spotify.com/artist/6tBYH…
TikTok https://www.tiktok.com/@majalauramusic

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s