Różanek prezentuje „Pożary”!

fot. Radek Kurzaj

Przejmujący utwór o chwytaniu miłości za ogon, gdy na wiele starań jest już za późno. O skakaniu w ogień, który gaśnie. Pożary łączą brzmienia syntetyczne z żywym graniem. Obok Różanka wykonawcami Ich są Borys Sawaszkiewicz, Tomasz Nawrocki, Maciej Cierlecki i Adam Partyka. 

‚Pożary’ to moje drugie – po singlu ‚Carnegie Hall’ – wyjście na solo – mówi o singlu Różanek.

SŁUCHAJ W STREAMIE

nim uleci z dymem łaskawy nam czas nim pożary pójdą w las

Teledysk jest animacją autorstwa Magdaleny Toczek i Dimitrisa Papadopoulosa. To podróż po bliżej nieokreślonym świecie, w którym za sprawą krótkich impresji autorzy snują własną, oderwaną od treści utworu historię. 

Tekst i muzyka: Różanek. Produkcja muzyczna: Borys Sawaszkiewicz. Nagrano w Stobno Records. Miks/Mastering: Karol Majtas. 

Olek Różanek – aktor Teatru Polskiego w Szczecinie, songwriter. Pracuje nad pierwszym solowym albumem, w skład którego wejdzie 7 autorskich utworów. Premiera płyty zatytułowanej „płyta krótkogrająca” planowana jest na maj 2023 roku. Do tej pory wydał cztery albumy pod szyldem Chorzy i po jednym z grupami Ludzie Mili oraz Rykoszept. Występował też gościnnie na płytach m.in. Pięć Dwa Dębiec, Soboty, Banacha, Bubliczków.  

Różanek w socialach:

Fb: https://www.facebook.com/rozanek.official

YouTube

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s