Joanna Januszewska i jej „Let Me Bloom”

Singiel ,,Let Me Bloom” to w pełni autorska, pierwsza muzyczna zapowiedź nadchodzącej płyty wokalistki, która będzie stanowić eklektyczną mieszankę gatunków muzycznych takich jak soul, jazz, pop czy funk. 

Kompozycja opowiada o tym jak ważne jest zapewnienie sobie i innym bezpiecznej przestrzeni na zmiany i rozwój, we własnym tempie, zrozumieniu i szacunku dla siebie i własnych niedoskonałości. 

W nagraniu utworu wzięli udział znakomici muzycy z Polski i zza granicy: Szymon Szczot (instrumenty klawiszowe, produkcja), Jacek Kieller (gitary), Tomasz Machański (perkusja), Kosma Kalamarz (gitara basowa), Robert Carranza Agaciński (perkusjonalia) oraz Brian Pierre i Ola Pękala (chórki). Za miks utworu odpowiada jeden z czołowych producentów młodego pokolenia, Philip Etherington, a master Dave Kutch (The Mastering Palace, NY).

Joanna Januszewska – wokalistka i songwriterka, absolwentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej imienia Karola Szymanowskiego w Katowicach, założycielka warszawskiego studia wokalnego Vocal Academy.

Joanna Januszewska w socialach:

Spotify

Facebook: https://www.facebook.com/joannajanuszewskamusic/

Instagram: https://www.instagram.com/januszewskajoanna/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s