Nezznalek i Helucze wspólnie w świątecznym singlu – ona śpiewa, a on produkuje

Artyści Island Records Polska stworzyli wspólnie świąteczny kawałek “Hold You Close”. Nezznalek napisała tekst, a Helucze muzykę i wyprodukował całość. A wyszło im…

Zarówno dla Nezznalek, jak i Helucze, muzyka to największa życiowa pasja. A żaden muzyk nie może przejść obojętnie obok tematu świąt. I tak oto postanowili stworzyć wspólnie “Hold You Close”, ich pierwszy w karierze christmasowy kawałek. Wszystko było o tyle ułatwione, że artyści są… sąsiadami! Oboje mieszkają w Krakowie, a dzieli ich zaledwie kilka ulic.

Pisząc „Hold you close” wróciłam do emocji, które towarzyszą nam podczas świąt Bożego Narodzenia. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego, ale od razu pomyślałam o miłości i o tym jak bardzo święta nafaszerowane są tą potrzebą spędzenia czasu z kimś, z kim ma się romantyczną relację. Pomyślałam o tej Paulinie sprzed kilku lat, która tak bardzo tego pragnęła. Która czuła się coraz bardziej samotna, im bliżej był 24 grudnia i pierwsza gwiazdka na niebie. W sumie zabawne jak bardzo potrafiłam się wtedy utożsamić z filmowym KEVINEM, który… jak wszyscy wiemy… był SAM W DOMU. Chcieliśmy z Helucze stworzyć hymn dla zakochanych samotników na święta. – mówi o ich wspólnym numerze Paulina Neznal.

“Hold You Close” opowiada historię dziewczyny, która nie może pogodzić się z tym, żew najpiękniejszym momencie roku, znowu czuje się samotna, mimo ogromnego czucia, którym kogoś darzy. Ma jednak nadzieję, że uda im się spędzić wspólnie ten magiczny czas, dlatego pisze do niego list. Tym listem jest właśnie ten utwór.

Nezznalek, czyli Paulina Neznal, ma na swoim koncie debiutancki album “XD” z którego pochodzą takie utwory jak “Bitch Please”, “Na końcu się spotkamy” czy “Hey Boomer”. Helucze to Krzysztof Junak, krakowski tekściarz, muzyk i producent, który do tej pory wydał kilka utworów, m.in. “O Twych nogach”, “Dam sobie czas” czy “Znam ten wzrok”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s