Helucze z ostatnim singlem w tym roku! Posłuchaj “Znam ten wzrok ”

To był intensywny rok dla Helucze. W ciągu zaledwie 6 miesięcy wydał 6 singli. Sprawdź, co przygotował dla swoich słuchaczy na koniec roku.

Helucze kontynuuje temat zdrowia psychicznego w swoich utworach. Po dobrze przyjętym tiktokowo “Dam sobie czas”, w którym artysta namawiał do zwolnienia i popatrzenia na wszystko z perspektywy, wraca z ostatnim singlem w tym roku, “Znam ten wzrok”.

Tym razem artysta dotyka tematu autosabotażu, który personifikuje w piosence, jako osobę, która ciągle za nim chodzi. Ta nieustanna walka i uciekanie zdaje się na nic, bo obserwator i tak wszędzie go dopadnie. Ale Helucze doskonale zna jego zagrywki i wie, jak sobie z nimi poradzić – “znam każdą ze sztuczek, każde z twoich słów”

Znam ten wzrok

Helucze, czyli Krzysztof Junak, to 25-letni wokalista i producent muzyczny. Jest multiinstrumentalistą, jednak jak sam zaznacza, nie do końca wie w jaki sposób grać na każdym z instrumentów, które znajdują się w jego kolekcji. Są one jednak konieczne, by odnaleźć idealne dźwięki mogące dopełnić produkcje artysty. Helucze po dołączeniu do wytwórni Island Records Polska wydał do tej pory “O Twych nogach”, “Rozsiewa zioła maj”, “Róża bez kolca” z Wiktorem Dydułą, “Dam sobie czas” oraz “Hold You Close” z Nezznalek.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s