Samowystarczalna Elly Tess

Wokalistka i songwiterka Elly Tess, która dała się poznać wciągającymi melodiami i niezwykle wyrazistymi tekstami, proponuje kolejny, także w tym stylu singiel pt. „Samowystarczalna”.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Mieszkająca na co dzień w Los Angeles Elly Tess bardzo dużą wagę przywiązuje do tekstów, które są bardzo osobiste i… nieoczywiste. „Samowystarczalna” oczywiście wpisuje się w ten kanon. Jak sama mówi: Utwór powstał w te wakacje kiedy w trakcie jednej z naszym rozmów na ten temat, moja najlepsza przyjaciółka powiedziała, że powinnam napisać piosenkę o tym jak to, po wielu złych doświadczeniach w związkach, ciężko mi ufać dobrym intencjom nowych prospektów romantycznych. Stwierdziłam, że to świetny pomysł i napisałam go z perspektywy najbardziej cynicznej części mnie. Warstwa muzyczna również jest autorka, produkcją zajął się niezwykle uznany Piotr Siejka (m.in. Edyta Górniak, Katarzyna Cerekwicka, Lanberry). Całość dopełnia sugestywne video. Tworząc koncept teledysku chciałam nawiązać do fantazji, które ma większość małych dziewczynek bawiąc się lalkami Barbie: że kiedyś znajdą swojego Kena i to w jakiś stanowić będzie ich spełnienie. Tak więc przez całą historię w klipie za główną bohaterką podążają Barbie i Ken, symbolizując te naiwne wyobrażenia z dzieciństwa, a jednocześnie dając wyraz ogólnej presji społeczeństwa, że księżniczka musi znaleźć swojego księcia z bajki. W rzeczywistości związki bohaterki są jednak o wiele bardziej skomplikowane niż historie z bajek, co sprawia, że zaczyna ona w końcu mieć dosyć uzależniania swojego szczęścia od tego czy znalazła swoją miłość, czy nie – tak tłumaczy swoje pomysły Elly Tess, która z pewnością jest autorką totalną.

„Samowystarczalna” w wersji video jest już dostępna na kanale YT Artystki. Oczywiście możecie jej słuchać również w serwisach streamingowych.

https://www.tiktok.com/@ellytessofficialpl

https://www.instagram.com/ellytessofficia

https://www.facebook.com/ellytessofficial

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s