Ola Tracz w dojrzałym debiucie! Posłuchajcie singla „Poza mną”

Ola Tracz zaprezentowała słuchaczom swój pierwszy singiel, w którym porusza ważny społecznie temat samoakceptacji. „Poza mną” opowiada o smutnych realiach dzisiejszego świata, gdzie ludzie żyją na pokaz stale odgrywając narzucane im role. Ola przekonuje, że nie warto nikogo udawać, za to zdecydowanie warto szczerze mówić o swoich uczuciach a nawet wyjść z własnej strefy komfortu aby po prostu być sobą.

Świat, w którym się znajdujemy, nieustannie zmusza nas do przyjmowania ciągłych ”póz”. Do udawania kogoś, kim się nie jest, maskowania swoich emocji oraz udawania, że jesteśmy zadowoleni albo smutni, gdy wcale tak się nie czujemy. Zakończenie relacji z osobami, które kiedyś były nam bliskie jest smutne i bolesne, jednak nie zawsze musi tak być – może być też uwalniające i otwierać nas na nowe możliwości! – mówi o singlu Artystka.

Utwór powstał we współpracy z Juliuszem Kamilem odpowiedzialnym za tekst, kompozycję i produkcję muzyczną. 

Ola Tracz ma 17 lat i pochodzi z miejscowości Stojeszyn Pierwszy. Szerszej publiczności dała się poznać w programie The Voice Kids 3. Reprezentowała Polskę na wielu konkursach międzynarodowych m.in. na Malcie, w Bułgarii i we Włoszech.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s