Premiera singla „BABY BOY” od Barty Venturés

Barty Venturés po sukcesie coverów na Youtubie, które odtworzyło ponad 95 000 słuchaczy, stawia kolejne kroki na swojej muzycznej ścieżce. Po wydaniu trzech artpopowych singli („Yours.”, „Danse Macabre”, „Don’t Understand”) artysta wraca w nowej, klubowej odsłonie. Utwór „BABY BOY” jest inspirowany koreańskim popowym brzmieniem i odważnie wyznacza kierunek jego dalszej scenicznej drogi.

„W szufladzie mam wiele projektów o różnych brzmieniach. Dalej ich szukam, ciągle eksperymentuję, ale w tym, którym się z wami dzielę, czuję się najlepiej” – mówi Barty Venturés.

„BABY BOY” jest jedną z niewielu polskich propozycji, w których męski głos brzmi jak wyjęty rodem z koreańskich metropolii. Mieszanka tanecznych, energetycznych dźwięków wraz z brawurowym tekstem jest jawnym igraniem z normami społecznymi i zaskakuje odbiorcę odważną kompozycją.

SŁUCHAJ „BABY BOY” W STREAMIE

„BABY BOY” – klubowe brzmienie rodem  z Seulu z odważnym teledyskiem

Nie wyobrażaliśmy sobie, aby do tak ważnego dla Barty’ego utworu nie przygotować klipu. Pomysł ciągle ewoluował, ale odkąd usłyszałam „BABY BOYA” wiedziałam, że stworzymy coś szalonego!” – Agata Truszczyńska (managerka)

Wraz z premierą singla ukaże się również wideo muzyczne, przygotowane we współpracy z Oliwią Rutą. Ta młoda artystka, działająca pod pseudonimem @maloczulosci realizowała już różne projekty audiowizualne, a w jej obiektywie zagościli tacy artyści, jak Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, sanah, Ralph Kaminski, Bars and Melody, czy Artur Rojek.

„Gdy Bartek podesłał mi wstępny scenariusz teledysku, od razu widziałam, że będzie to duża produkcja. Trochę zmian, propozycji, wspólnej pracy i sprawnie udało nam się dojść do konsensusu – bo przecież doba ma tylko 24 godziny (śmiech). Zdjęcia wspominam fantastycznie. Świetna atmosfera i pełna mobilizacja obu stron, okazały się być kluczem do sukcesu! Początek nowej drogi muzycznej artysty, to dobra okazja na zrobienie czegoś wystrzałowego, na wypasie – taki jest właśnie klip do singla „BABY BOY” – Oliwia Ruta

#BABYBOYCONFRONT

Teledysk promujący piosenkę „BABY BOY” to nie tylko świetnie zrealizowany materiał, ale również zachęta do odważnych posunięć. Artysta na social mediach przygotuję akcję towarzyszącą premierze klipu. Pod hashtagiem #babyboyconfront będzie zachęcać odbiorców do publikowania treści, w których pokazują, jak pokonują swoje lęki oraz dzielą się przemyśleniami, czym jest dla nich odwaga. Barty Venturés chce pokazać światu, że odwaga niejedno ma imię i może przejawiać się na różne sposoby. Akcja ma za zadanie stworzyć przestrzeń do rozmowy oraz refleksji nad przeszkodami oraz zachęceniu do większej otwartości.

Weź udział w akcji!

„BABY BOY” to nie tylko zmiana kierunku muzycznego artysty, ale także pierwsza zapowiedź debiutanckiej EP-ki Barty’ego Venturés.

Social media Barty Venturés

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s