„No, a ja?” – premiera nowej płyty Michała Bajora

Zobacz teledysk do tytułowej piosenki w duecie z Kayah.

Długo wyczekiwana przez licznych i wiernych fanów artysty nowa płyta właśnie dziś ma swoją premierę. To bardzo wyjątkowe wydawnictwo, ponieważ poza piosenkami znanymi już publiczności, które znalazły się na albumie na jej wyraźne życzenie, Michał Bajor po raz pierwszy w karierze prezentuje swoje autorskie utwory.

Jednym z nich jest tytułowa piosenka z płyty, którą artysta wykonuje w duecie z Kayah.

– „No, a ja?”, to również w pełni moja piosenka – opowiada Michał Bajor. – W dodatku z cudowną i charyzmatyczną Kayah, która zaśpiewała ją ze mną w duecie i nagraliśmy razem teledysk. Poetycki, marzycielski, lekko zaczepny w swoich emocjach. Kayah od razu wybrała tę właśnie piosenkę do zaśpiewania w duecie.

Do piosenki powstał teledysk w nakręcony w pięknych wnętrzach jednego w warszawskich hoteli. Zobaczymy w nim zarówno autora piosenki jak i Kayah.

Na płycie usłyszymy także inną wielką wokaliskę.

 I to największa niespodzianka tego albumu – przyznaje Artysta. – W piosence „Trzy drzewka” zgodziła się zaśpiewać ze mną legendarna, wciąż śpiewająca jak słowik, sama Irena Santor. Wielki to zaszczyt dla mnie. Jak zawsze u Młynarskiego tekst jest o czymś i… z podtekstem. Nie chcę zdradzać, niech każdy sam odczyta intencje autora. Niestety bardzo aktualne.

Album „No, a ja?” jest dostępny we wszystkich serwisach muzycznych i do nabycie w salonach empik i na empik.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s