Co zrobi ASSTER, nim podejdzie do matury?

„NIE PODEJDĘ DO MATURY” to kolejny singiel młodego rapera, zapowiadający jego debiutancki album.

ASSTER to pochodzący z Łodzi, młody reprezentant polskiej sceny rapowej. Z łatwością odnajduje się w nowoczesnych brzmieniach ukazując przy tym niezwykle bogaty warsztat. Od dzieciństwa zajmował się muzyką, rozwijając swoje umiejętności wokalne na zajęciach śpiewu. Niewspomagany efektami, czysty głos, osadzony w średnich rejestrach pozwala mu doskonale lawirować na granicy rapowo-trapowych brzmień. Raper już został doceniony w branży poprzez najważniejszych dziennikarzy i twórców sceny, a jego ostatnie single na portalach streamingowych osiągają kilkaset tysięcy wyświetleń.

Najnowsza propozycja od Asstera to numer „NIM PODEJDĘ DO MATURY”. To kolejny numer, w którym artysta wyraża świadomość swoich umiejętności i pewność siebie, dzięki którym osiągnął popularność i branżowy szacunek już w bardzo młodym wieku. Bez fałszywej skromności może zadeklarować: Pierwszy będzie sukces, dopiero za rok matura. Asster wie, jak to rzucać, by trafiało najmocniej, a w konsekwencji robi się o nim głośniej, teraz wiadomo, że piszą.

Debiutancka płyta Asstera pojawi się w pierwszym kwartale nowego roku. Oprócz solowych kawałków artysty, usłyszymy na niej numery z 

SŁUCHAJ W STREAMIE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s