Inside Man – premiera nowego projektu muzycznego!

fot. Monika Ney

Konceptem Inside Man jest tajemniczość, artyzm i skupienie na muzyce. To wspólny projekt Piotra Zalewskiego (fortepian) i Pawła Chwedoruka (perkusja), który wraz z teledyskiem tworzy intrygującą całość.

Inside Man to pierwsza publikacja tego duetu. I kto wie czy po niej nie nadejdą kolejne.

Wiesz kim jestem? Jestem Tobą. Jestem INSIDE MAN. Inside Man to Ty. To twoje wewnętrzne JA. Twoja psychika. Twoja złożona postać rozwarstwiona na dwie skrajne osobowości. Anioła i demona. Dobrego i złego. Spokojnego i szalonego. Nieśmiałego i zdecydowanego. Kierującego się intuicją i logiką, emocjami i rozumem. To wewnętrzny taniec i zarazem walka dwóch odległych mentalnych bytów, które bez siebie nawzajem nie istnieją. To tak jak cisza nie istnieje bez gwaru. Światło nie istnieje bez mroku. Dzień bez nocy. Miłość bez cierpienia. Życie bez śmierci – opisuje nowy utwór w artystyczny sposób Piotr Zalewski.

Piotr Zalewski to kompozytor, pianista i producent muzyczny z Warszawy. W 2019 roku wydał swój pierwszy album IMAGO zawierający autorskie utwory fortepianowe. Następnie pojawiła się trylogia “bezdeń” również na fortepian solo. Piotr lubi zawierać nowe muzyczne przyjaźnie. Współpracował m.in. z Liną, IVVĄ, Elżbietą Siczek i jej chórem Camerata Varsovia.

Swoje najświeższe utwory Piotr chętnie wspiera rozmaitymi warstwami elektronicznymi. Uważa, że prawdziwa twórczość rodzi się z intuicji. Rozum natomiast zbiera zrodzone z przeczucia ziarno by ubrać je w przystępną dla świata formę. Do Inside Man zaprosił perkusistę Pawła Chwedoruka. Panowie znają się od lat. Muzycznie rozumieją się bez słów. Pomysł połączenia się w duet fortepianowo-perkusyjny pojawił się już bardzo dawno, ale oficjalnie nic nie zostało opublikowane. Aż do tego momentu.

https://www.facebook.com/piotrzalewskimusic

https://www.instagram.com/piotrzalewskimusic/

zalewskipiotr.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s