„Odcinam się” – debiut młodego polskiego wokalisty Łukasza Gluza

Dziewiętnastoletni chłopak debiutuje na polskiej scenie muzycznej z singlem “Odcinam się”. Zdążył podbić już branżę mediów społecznościowych i od kilku lat działa w sieci.

„Singiel „Odcinam się” powstawał przez kilka długich miesięcy. Najpierw był pomysł, pisanie tekstu, rozglądanie się za osobami, które wyprodukują oraz wydadzą singiel. Tekst opowiada o moim życiu, o ucieczce od dawnej rzeczywistości, która przepełniona była trudnymi sytuacjami. Tytuł ma na celu ukazać słuchaczowi, że warto odcinać się od tego, co dla nas złe, należy zacząć działać i nie zwracać uwagi na przeszkody stojące nam na drodze” – mówi Łukasz o piosence.

POSŁUCHAJ W STREAMIE

Debiut Łukasza już po kilku dniach spotkał się z dużym zainteresowaniem.

Jestem naprawdę bardzo zadowolony z tego, że tak wiele młodszych i starszych osób utożsamia się z tekstem piosenki. Każdy interpretuje ją na swój sposób. TO JEST PIĘKNE! – dodaje.

Artysta obiecuje, że to nie wszystko na co go stać a już w niedalekiej przyszłości, będziemy mogli usłyszeć jego kolejne utwory. 

Łukasz Gluza pochodzi z Milówki, miejscowość położona w powiecie żywieckim. Ukończył liceum, napisał maturę i przeprowadził się do Warszawy aby zacząć działać. To tam napisał oraz wypuścił swój pierwszy debiutancki utwór “Odcinam się”. Ciężka praca to pierwszy klucz do sukcesu. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s