Harmony – nowość od Laury

Laura, wraz z producentem ProfanumBeats, wydawała właśnie kolejny, świetny utwór, będący ich czwartym singlem. . ‘Harmony’ spokojnie aspiruje do miana jednego z najfajniejszych tanecznych utworów tegorocznej jesieni.

POSŁUCHAJ W STREAMIE

Melancholijny wokal Laury, jej zamiłowanie do muzyki elektronicznej, hip – hopowe korzenie producenta ‘Harmony” – ProfanumBeats oraz ich wspólne inspiracje muzyczne sprawiły, że powstał ciekawy projekt o nowoczesnym brzmieniu. Muzyka jaką dotychczas wspólnie stworzyli to połączenie elektronicznych brzmień z chilloutowym wokalem. Jest to mieszanka klubowych housowych brzmień, chilloutu, a nawet w niektórych utworach RnB.  Mogą pochwalić się już mega osiągnięciem – utwór ‘Strong Weak Women’ dostał się do półfinału International Songwriting Competition! Z 21000 zgłoszeń z całego świata wybranych jest tylko 11% artystów. Należy dodać, że ISC to największy i najbardziej prestiżowy konkursu songwriterski na Świecie. Najnowszym singlem Laury jest utwór ‘Harmony’. Oprócz sfery muzycznej, niezwykle istotny jest tu tekst i symbolika. Jak mówi Laura, która jest także autorką tekstu: Dla mnie ‘Harmony’  to pogodzenie się przeszłością oraz z dokonanymi życiowymi wyborami. Wszystkie te doświadczenia, te dobre i te złe pomogły mi stać się lepszą osobą. To nauka życia w harmonii i szukanie stale balansu w życiu. 

Utwór jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Laura skupia się obecnie na mocnym promowaniu nowego singla. Jesteście ciekawi jak? Zapraszamy na jej kanały social media!

https://www.facebook.com/Lauraandthebeats

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s