Premiera debiutanckiej EP-ki TYNSKYego zbliża się wielkimi krokami! Dzisiaj artysta funduje nam rozgrzewkę w postaci najnowszego utworu „Running through the darkness”. To ostatni numer, którym TYNSKY dzieli się z nami przed wydaniem swojego długo wyczekiwanego, pierwszego mini-albumu. Ten światło dzienne ujrzy już 25 listopada!
„Running through the darkness” opowiada o zagubieniu w nowej sytuacji. Dajesz z siebie jak najwięcej, ale strach nie pozwala zrobić ci kroku naprzód. Po czasie uświadamiasz sobie jednak, że powinieneś zaufać swojej intuicji i pozwolić na odkrywanie tego, co nieznane – mówi TYNSKY.
To kolejny po „Overdosed” oraz „Nothin’ to worry” utwór, który powstał we współpracy z Radosławem Bieńkuńskim (Riddick), odpowiedzialnym za produkcję oraz wraz z TYNSKYm kompozycję tego numeru.