CZUUX i DOKNES we wspólnym singlu! Dajcie się wciągnąć w “Pętlę”

CZUUX i DOKNES zrobili razem już sto kawałków! Pierwszy z nich – “Pętla” – właśnie ujrzał światło dzienne. Chłopaki serwują nawijkę do drillowego beatu.

Dla DOKNESA, który ma na swoim minecraftowym YouTubie już 1.300.000 subskrybentów to muzyczny „coming out“. Singiel „Pętla“ został w całości zrealizowany przez młodych twórców, od tekstu, przez beat, po melodię, mix/master.

Posłuchaj „Pętli“ w streamie

Numer stworzyliśmy w napadzie weny i początkowo nie mieliśmy w planach go wydawać – zwyciężyła jednak presja otoczenia (śmiech). Kawałek jest szczery i bezpośredni. Porusza kwestie z naszego życia ale ma też kilka szpilek, które mają wywołać u słuchaczy refleksje – mówi o singlu CZUUX

CZUUX – wokalista, autor tekstów, beatmaker, youtuber, tiktoker. W ostatnim czasie skończył szkołę, zdał maturę z wysokimi notami i postanowił zrobić sobię przerwe w dalszej edukacji poświecając się bez reszty muzyce. Obecnie wydaje single na swoim kanale, który śledzi prawie 600 tysięcy osób, udziela się na instagramie i tiktoku.

DOKNES – znany youtuber. Rzucił studia na rzecz swoich pasji. Obecnie zajmuje się nagrywaniem filmów z minecrafta dla dzieciaków, prowadzi swój label Backroom, gdzie robi produkcje i promuje początkujących artystów dając im możliwość na szybszy rozwój.

Linki do social mediów:

CZUUX:

https://www.instagram.com/czuux/

https://www.tiktok.com/@czuux?lang=pl-PL

https://www.youtube.com/c/czuuXOfficial

DOKNES:

https://www.instagram.com/doknesig/

https://www.tiktok.com/@doknesiak?lang=pl-PL

https://www.youtube.com/c/Doknes

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s