Rozszerzona wersja albumu Dawida Podsiadło „Lata Dwudzieste” tylko na Spotify

Premiera nowego albumu Dawida Podsiadło „Lata Dwudzieste”. Album usłyszycie w rozszerzonej wersji, tylko w serwisie Spotify. Dawid jest pierwszym polskim wykonawcą, który został zaproszony do współpracy nad specjalną odsłoną swojego wydania muzycznego na Spotify jako Enhanced Album.

Na Spotify „Lata Dwudzieste” są wyświetlane w formie multimedialnej playlisty, wzbogaconej o unikatowe wideo, intrygujące tła oraz tekstowe i głosowe komentarze twórcy. Specjalnie dla użytkowników serwisu Dawid przygotował serię krótkich, niepublikowanych wcześniej, historii związanych z brzmieniem i pracą nad nowym albumem, które będą wyświetlane w czasie odtwarzania piosenek. Każdy z utworów otrzymał również inne, ruchome tło, które pozwala wczuć się w niepowtarzalny nastrój „Lat Dwudziestych”.

„Zazwyczaj cieszę się gdy interpretacje moich utworów, fruwają sobie swobodnie i układają się w swoje własne kształty, pasujące do żyć moich odbiorców, tak by jakoś im się to w tym życiu przydało. Jednak ciężkie czasy nadeszły i czasami swoboda interpretacyjna bywa niebezpieczna, dlatego cieszę się, że w ramach specjalnej wersji albumu Enhanced, moi odbiorcy mają możliwość w wygodny sposób, poszerzyć sobie kontekst moich piosenek”

– komentuje Dawid Podsiadło.

Od czasu premiery singla „Małomiasteczkowy” w 2019 roku utwór został przesłuchany ponad 230 milionów razy i jest jednym z 5 najczęściej streamowanych albumów w kategorii POP w Polsce.

Ostatni duży solowy album Dawida został wydany w 2018 roku, mimo to autor “Lat Dwudziestych” pozostaje jednym z najpopularniejszych artystów w Polsce na Spotify.

Do tej pory najczęściej streamowanymi piosenkami Dawida na Spotify są:

  1. Małomiasteczkowy
  2. Trofea
  3. Najnowszy Klip
  4. W Dobrą Stronę
  5. Pastempomat
  6. ostatnia nadzieja
  7. Nie Ma Fal
  8. Nie kłami
  9. Dżins
  10. Za krótki sen

Aby jak najlepiej wczuć się w klimat nowego albumu Dawida Podsiadło, już od jutra Spotify oferuje użytkownikom możliwość wypróbowania 4-miesięcznego okresu próbnego usługi Premium. Dostęp można uzyskać tutaj. Oferta skierowana jest do użytkowników, którzy nie korzystali wcześniej z wersji Premium. Oferta będzie dostępna tylko do 25.10.2022.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s