Halina Mlynkova rozpoczyna premierową trasę koncertową, związaną z albumem – “Film(l)ove”

fot. Dorota Porębska

Halina Mlynkova po wydaniu piątego solowego album ze swoimi interpretacjami popularnych, polskich utworów filmowych – „FILM(L)OVE”, rusza w trasę koncertową!

Pierwszy premierowy koncert odbył się w Świętochłowicach. Publiczność świetnie przyjęła nowy materiał muzyczny, wypełniając salę koncertową po brzegi oraz dając owacje na stojąco!
Kolejne koncerty odbędą się m.in. w Cieszynie, Stargardzie, Warszawie, Toruniu i innych miastach.
Kontynuacja trasy będzie mała miejsce wczesną wiosną.

Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo „Film(l)ove” był utwór „Dwa serduszka” dobrze znany z filmu “Zimna Wojna”. Na płycie znajdują się również takie klasyki polskiej muzyki filmowej jak „To ostatnia niedziela” Mieczysława Fogga, kultowy utwór „O sobie samym” pierwotnie wykonywany przez Roberta Gawlińskiego, czy „Ruchome piaski” Varius Manx. 
Materiał jest nagrany w technologii Dolby Atmos, dzięki której utwór i cała planowana płyta nabierają niesamowitej przestrzeni 3D

Tak mówi Halina Mlynkova o tym albumie: 

„Która to już droga w moim życiu… Tym razem zabieram Was do świata wyjątkowych polskich utworów, które „gdzieś już kiedyś słyszeliście”. Tak naprawdę to pełne emocji, ludzkich losów i miłości historie zawarte w tekstach. Trochę, jak historia mojego życia, z której wyszedłby niezły film…i to właśnie film jest wspólnym mianownikiem tych opowieści. Moja muzyka ma wiele twarzy. Mam nadzieję, że i to oblicze przemówi do Waszych serc i spotkamy się na zaplanowanej przez nas wyjątkowej trasie koncertowej” 

KUP BILET NA KONCERT „FILM(L)OVE”

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ KONCERTÓW „FILM(L)OVE”

POSŁUCHAJ ALBUMU „FILM(L)OVE”

Halina Mlynkova – piosenkarka, autorka tekstów. To z pewnością wyjątkowa postać na polskim rynku muzycznym, obdarzona przepięknym charakterystycznym wokalem. Pozwala jej to na swobodne flirtowanie z różnymi gatunkami muzycznymi i odnajdowanie się w wielu stylistykach, od pop-rocka, przez brzmienia etniczne aż inspiracji muzyką irlandzką. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s