Brass Federacja prezentuje najnowszy singiel „Znikam” z gościnnym udziałem Magdy Kluz i Igora Nikiforowa!

Znikam” to muzyczna ilustracja płynnej relacji między dwojgiem. Onieśmielenie i fascynacja w parze z uporem i oczekiwaniami. Próba spotkania, a może początek końca?

Brass Federacja to wulkan siedmiu energii wyjątkowych muzyków. W skład zespołu wchodzą:

Maurycy Idzikowski – trąbka
Artur Jargiło – trąbka
Kuba Łupiński – trąbka
Szymon Białorucki – puzon
Bartek Łupiński – puzon
Piotr Wróbel – suzafon
Maciek Wojcieszuk – perkusja

„Znikam” to niezwykła opowieść, którą opowiadają zaproszeni przez zespół goście:

Magda Kluz – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Debiutowała jako połowa duetu SEALS, a jej solowa kariera rozpoczęła się od udziału w projekcie FONOBO Pitcher. W ramach akcji wydała singiel „Rzeka”, którym podbiła serca setek tysięcy słuchaczy.

Igor Nikiforow – multiinstrumentalista, kompozytor muzyki teatralnej i filmowej, producent. Połowa Jerza Igora. Ojciec założyciel legendarnego muzycznego domu produkcyjnego Dwa Domy.

Brass Federacja – rasowy brass-band, czyli zespół dęty, który trąbi i bębni muzykę inspirowaną Nowym Orleanem we współczesnym ujęciu. Na repertuar składają się autorskie kompozycje członków zespołu.

Jak każdy szanujący się brass-band – Brass Federacja często gra na ulicy, w cyklu m.inn. Letnich Parad – muzycznych spacerów z instrumentami w dłoniach, podczas których rozgrzewa serce stolicy swoją grą w letnie popołudnia. Zawiązała się także tradycja Brasskotek – czyli plenerowych dyskotek, gdzie zamiast DJ-a imprezę rozkręca Brass Federacja. Zaczęło się to i odbywa się najczęściej pod mostem Poniatowskiego w Warszawie, gdzie muzycy Brass Federacji spędzali wieczorno-nocne pory weekendowe. Na tych Brasskotekach bawiły się całe Bulwary!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s