Undercity przedstawia pełen program 4. edycji!

Święto muzyki elektronicznej, czyli festiwal Undercity przedstawia pełen program 4. edycji, a w nim m.in.: Anna, Reinier Zonneveld, Anetha, Charlie Sparks, Kas:st, Oscar Mulero oraz Shlømo.

Undercity to wydarzenie rokrocznie gromadzące w Warszawie największych miłośników muzyki elektronicznej. Festiwal prezentuje finalny program czwartej edycji, która odbędzie się już 5 listopada w specjalnie  zaaranżowanej warszawskiej hali COS Torwar. Tegoroczny line up to ponad 20 gorących nazwisk polskich i światowych reprezentantów nowoczesnej sceny techno. Bilety są nadal w sprzedaży.

Undercity to festiwal, który stale ewoluuje i za cel stawia sobie zaskakiwanie fanów muzyki techno. Niebanalna przestrzeń oraz najwyżej jakości wykonawcy – to znaki szczególne tego listopadowego wydarzenia. Każda z festiwalowych scen to inny klimat muzyczny: scena główna Metropolis – melodyjne i progresywne brzmienie techno i house, Tunnel i District – ciężkie, szybkie i mocne bezkompromisowe techno oraz ukryty w gąszczu świateł City Hall – mniej oczywiste, berlińskie brzmienie rodem z Sisyphos i Kater Blau.

Dzięki spektakularnej aranżacji hali COS Torwar sceny przypominać będą podziemne miasto zlokalizowane w bliżej nieokreślonej, cyberpunkowej przyszłości. W trakcie Undercity zaadaptowane zostaną wszystkie przestrzenie, korytarze i obszary Torwaru. Każda ze scen posiada dedykowanego projektanta od świateł i scenografii. Undercity to najbardziej zaawansowany wizualnie halowy projekt nie tylko w Warszawie, ale i w Polsce. 

Undercity 2022_WARSAW_FINAL_ANNOUNCEMENT A-Z

A_GIM / Jurek Przezdziecki 

Adriana Lopez

Alarico

Amount Live

Anetha

Anna

Atlantik live

Beskres

Blame The Mono

Cassie Raptor

Charlie Sparks

Force Reaction (Kaiser & Kwartz)

Freddy K

Internal Explorer

Kas:st

Kotoe

Oscar Mulero

Piotr Ho b2b Kuak

Reinier Zonneveld live

Sagan

SHDW & Obscure Shape

Shlømo

Tony Casanova

vitcat

Wallis

LAST CALL TICKET – 229 PLN

Wejściówki dostępne są pod linkiem: 

www.undercity.pl

Organizator: Follow The Step 

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s