Klaudia Magica przedstawia singiel „MOC”

Klaudia Magica prezentuje kolejny singiel zapowiadający debiutancki album!

Klaudia Magica to reprezentantka gatunku americana, który dla artystki mieszkającej kilka lat w USA był zawsze ogromną inspiracją. Muzyka Klaudii to mieszanka gitarowego pop’u z elementami rock’a czy soul’u, który na pewno spodoba się słuchaczom lubiących artystów takich jak Miley Cyrus, Pink, Sia, Beth Hart oraz Shania Twain.

Klip do singla to wspomnienia z koncertu w Mrągowie latem 2022 gdzie Magica wystąpiła ze swoim autorskim koncertem, a na scenie towarzyszyli Jej znakomici muzycy: Paweł Wilczyński (gitara elektryczna), Krzysztof Zagajewski (gitara elektryczna), Tomasz Gąsowski (bas), Konrad Kubalski (perkusja), Andrzej Gondek (gitara akustyczna) oraz oraz Hania i Natasza Ptak (chórki).

Klaudia o singlu i teledysku:  „Ze wszystkich moich utworów ‚MOC‘ najbardziej kojarzy mi się ze Stanami i dosłownie z mocą jaką dał mi czas tam spędzony. Ta piosenka ma uskrzydlać, ale też pomóc się zatrzymać i cieszyć chwilą. Dla mnie personalnie była tez po prostu powitaniem mojego nowego życia po 30stce 😊. Mam nadzieję, że optymizm, który z niej bije doda trochę uśmiechu do naszej jesiennej rzeczywistości 😊.”

Kompozytorem utworu jest Thomas Karlsson a autorką słów Klaudia Magica – podobnie jak poprzednie single artystki, mix oraz master singla odbył się w studiu Chrisa Aikena w Warszawie.

Bardzo dobrze przyjęty występ zapoczątkował prace nad debiutanckim albumem, którego premiera przewidziana jest na początek 2023 roku.

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s