Pola Rise zaskakuje pierwszym singlem po polsku!

fot.Marta Surovy

CHYBA to pierwszy polskojęzyczny utwór w dorobku Artystki. Piosenka jest zupełnie nowym etapem w jej dotychczasowej karierze. To kontynuacja charakterystycznego stylu Poli, jednak w nowoczesnym i bardzo emocjonalnym wydaniu.

Pola Rise dała się poznać jako artystka wielowymiarowa, z własnym, rozpoznawalnym brzmieniem i charakterem. Po świetnie przyjętym debiucie ANYWHERE BUT HERE i nagrodzonym trzema złotymi singlami albumie TO THE BONE w duecie z australijskim artystą Andym Wardem, przyszedł czas na debiut w języku polskim. To bez wątpienia jeden z kluczowych momentów w karierze artystki.

Pola Rise CHYBA to historia o wewnętrznej walce. Rezygnacji z wyznaczonych celów pod wpływem strachu i lęku.

„Można bać się różnych rzeczy. Tych znaczących, ale też tych prozaicznych. Śmierci, choroby albo wyjścia z domu i konfrontacji ze światem. Ja boję się codziennie. Każda sekunda wypełniona jest obawami. Najbardziej chyba boję się odrzucenia i poczucia bycia niewystarczającą. Dotarłam do momentu, w którym postanowiłam przezwyciężyć strach i szczerze opowiedzieć o tym, co działo się w mojej głowie przez ostatnie miesiące.”

POSŁUCHAJ „CHYBA”

Utwór CHYBA powstał we współpracy z Marcinem Borsem , producentem oraz Rafałem Olewnickim, kompozytorem i perkusistą zespołu Poli.
 
Wraz z singlem pojawia się intrygujące wideo, które w nowatorski sposób pokazuje problem wyobcowania i niedopasowania do współczesnego świata. Autorem animacji jest Dawid Herda, a reżyserką i autorką pomysłu sama Artystka.  

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s